Wpis z mikrobloga

#siatkowka odnoszę wrażenie, że Bednorza największym problemem w tej kadrze jest to, że jest w niej Leon. Bo to podobny profil zawodnika, a na igrzyska branie więcej niż jednego takiego przyjmującego jest... Ryzykowne. No lubię gościa, ale po prostu jest trochę za mało uniwersalny
  • 12
  • Odpowiedz
@rafaello257 w zeszłym roku się obronili. Nawet dziecko trenera Semeniuk w kluczowym momencie obudził się i zrobił różnicę. Śliwka jest trzymany na boisku bo jest liderem mentalnym drużyny, zobaczymy jak teraz gdy jest po kontuzji. Co do Kaczmarka nie wiem, ostatnio trafił mu się sezon konia, ale nwm co będzie z tym atakiem wobec szklanego zdrowia Kurka, gorszego sezonu Łukasza i ewidentnie kiepskiego wejścia w reprezentacyjne granie Butryna
  • Odpowiedz
@rafaello257 bo Bednorz ma tendencję do wyłączania się pod presją. Błyszczy głównie kiedy ta jest zerowa. A na Fornala cały zeszły reprezentacyjny widziałem hejty xD

Co do Zatora się zgodzę, ale czy Popiwczak byłby o tyle lepszy? Widziałem go parę razy w akcji i jakiejś super roboty też nie robił
  • Odpowiedz