Wpis z mikrobloga

@robert5502: Ciekawy wątek spotkań z byłym kardynałem, pedofilem McCarickem i otaczaniem się Macierewicza młodymi "asystentami". Zastanawiające jest wobec tego, czemu lider partii PIS tak broni Macierewicza?
  • Odpowiedz
@Idaho59 ten McCarrick to w ogóle ciekawy ananas pierwszy i jak do tej pory jedyny kardynał, który dyscyplinarnie wyleciał ze stanu duchownego, tylko mogę sobie wyobrazić jak grube i bezczelne akcje odwalał, że Watykan zdecydował się na taki radykalny krok wobec tak wysoko postawionego hierarchy.
  • Odpowiedz
  • 2
@robert5502 w sumie to ta opowieść jak to on jeden dał radę uciec i się ukrywać to dla mnie byla jedna z bardzo podejrzanych spraw w jego życiorysie
  • Odpowiedz
  • 4
@robert5502 podejrzeń, że Macierewicz to ruska pacynka nabrałem bardzo dawno temu, jak jeszcze śp. Wolniewicz zwrócił uwagę, że on odpierda strasznie szkodliwe akcje ws. Nangar Khel. Ktoś tam oburzony, że jak tak można taką personę postponować wrzucił wtedy grafikę z zestawieniem jego zasług od opozycji po rządy pierwszego PiS. Jak sobie to przejrzalem to wniosek miałem taki sam jak w tym wywiadzie dziennikarz zauważył - za co się nie brał to się
  • Odpowiedz
tylko mogę sobie wyobrazić jak grube i bezczelne akcje odwalał, że Watykan zdecydował się na taki radykalny krok


@galicjanin: kradł, ale nie odpalał działki do banku papieskiego
  • Odpowiedz