Wpis z mikrobloga

dziś dopiero zobaczyłem jak bardzo wyszukiwarka #allegro to dno. chcialem znalezc case na swoj telefon. model nosi nazwe "8", ale w tej generacji jest jeszcze "8 pro" i "8a", ktore sa innymi telefonami o innych wymiarach.

w pierwszych 50 wynikach znalazlem dokladnie 3 pozycje do mojego telefonu, pozostale to case'y do jednego z tych dwoch, innych telefonow. poza tym mam wrazenie, ze co najmniej polowa z tego to oferty promowane, ktore nie sa wcale najlepszymi dla mnie, jako kupujacego, ofertami.

no i jeszcze to laczenie ofert. beznadzieja. po rozlaczeniu "tych samych" ofert okazuje sie, ze cos kosztuje nie 120zl a np 60zl - dlaczego jest to tak przeklamane przy laczeniu ofert?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sayda: ro napisz dokładnie tak jak tutaj "pixel 8" w cudzysłowie i jeszcze chyba jest komenda na ignorowanie znaków
  • Odpowiedz
@sayda: moja anegdotka - gdy wyszukuję po najtańszych, a potem wejdę w tanią ofertę, to często w jej środku, w sekcji najtańsze, znajduję jeszcze tańszy produkt.

Czasami jednak są tam zupełnie inne produkty

A najczęstsze oceniane czy najpopularniejsze to już tylko 'polecane' i 'proponowane'
  • Odpowiedz