Wpis z mikrobloga

Zełeńskiego popiera około 7% wyborców w #ukraina , najbardziej optymistyczne sondaże mówią o 10%. Jeszcze miesiąc porażek i Prezydenta Dej dej wywiozą na taczkach - od zeszłego roku same kompromitacje, śmiechu warta bezsensowna "kontrofensywa", potem zrzucenie winy na Załużnego, ociąganie sie z mobilizacją, skłócenie z potęgami Europejskimi w tym Polską, wspieranie oligarchizacji, można tak wymieniać cały dzień. Szkoda że Ukraińcy muszą ginąć setkami tysięcy za takiego prezydenta komika (dosłownie). #wojna #rosja
3x32 - Zełeńskiego popiera około 7% wyborców w #ukraina , najbardziej optymistyczne s...

źródło: temp_file39227107893490443

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • 0
@3x32 nie napisałeś mi nic odkrywczego.
Kurczę, skoro był tak marginalnie postrzegany, to dlaczego musieli go #!$%@?ć?
  • Odpowiedz
@dtm5:

W bardzo pro-ukraińśkich źródłach (m.in. od Lachowskiego) słyszałem, że poparcie Zeleńskiego jest na poziomie MAKSYMALNIE kilkunastu % i że jest w tendencji spadkowej.

To jest
  • Odpowiedz
Szkoda że Ukraińcy muszą ginąć setkami tysięcy za takiego prezydenta komika (dosłownie).

@3x32: Ukraińcy giną za swój kraj a nie Zełeńskiego. I przypominam, że tę wojnę rozpętała Rosja.

najbardziej optymistyczne sondaże mówią o
  • Odpowiedz
Kliknij i sobie wybierz artykuł, bo wpisanie w google jest za cieżkie dla wykopka 50 IQ.

@Desire22: no fajnie, że dałeś linka do google gdzie ani jeden link nie potwierdza tego co napisał OP xD

Dlaczego wszyscy konfedopisowcy jakich spotykam w internecie są skrajnymi analfabetami informacyjnymi? Nie wiem, ale się domyślam.
  • Odpowiedz