Wpis z mikrobloga

Zełeńskiego popiera około 7% wyborców w #ukraina , najbardziej optymistyczne sondaże mówią o 10%. Jeszcze miesiąc porażek i Prezydenta Dej dej wywiozą na taczkach - od zeszłego roku same kompromitacje, śmiechu warta bezsensowna "kontrofensywa", potem zrzucenie winy na Załużnego, ociąganie sie z mobilizacją, skłócenie z potęgami Europejskimi w tym Polską, wspieranie oligarchizacji, można tak wymieniać cały dzień. Szkoda że Ukraińcy muszą ginąć setkami tysięcy za takiego prezydenta komika (dosłownie). #wojna #rosja
3x32 - Zełeńskiego popiera około 7% wyborców w #ukraina , najbardziej optymistyczne s...

źródło: temp_file39227107893490443

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • 0
@3x32 nie napisałeś mi nic odkrywczego.
Kurczę, skoro był tak marginalnie postrzegany, to dlaczego musieli go #!$%@?ć?
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@dtm5:

W bardzo pro-ukraińśkich źródłach (m.in. od Lachowskiego) słyszałem, że poparcie Zeleńskiego jest na poziomie MAKSYMALNIE kilkunastu % i że jest w tendencji spadkowej.

To jest fakt.

Wpis oczywiście ma charakter prowokacyjny, natomiast nie widzę najmniejszego sensu zamykać się w bańce i udawać, że wszystko jest ok.

Nie jest.

A im dalej w las, tym poparcie będzie niższe... bo na horyzoncie nie widać żadnego światełka nadziei na to, że może być
  • Odpowiedz
Iwan, mnie to bardziej interesuje kiedy wam kanalizację podłączą


@kukold:

Ale szerzysz fake news ruski trollu xD


@dtm5:
https://www.google.com/search?q=poparcie+zelenskiego+na+ukrainie&oq=POPARCIE+ZELE&gs_lcrp=EgZjaHJvbWUqBwgAEAAYgAQyBwgAEAAYgAQyBggBEEUYOTIICAIQABgWGB4yCggDEAAYgAQYogQyCggEEAAYgAQYogTSAQgyODczajBqN6gCALACAA&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Kliknij i sobie wybierz artykuł, bo wpisanie w google jest za cieżkie dla wykopka 50 IQ.
  • Odpowiedz
Szkoda że Ukraińcy muszą ginąć setkami tysięcy za takiego prezydenta komika (dosłownie).


@3x32: Ukraińcy giną za swój kraj a nie Zełeńskiego. I przypominam, że tę wojnę rozpętała Rosja.

najbardziej optymistyczne sondaże mówią o 10%.


Nie ma ani jednego takiego sondażu. Weźmy na przykład sondaż SOCIS z marca. Zełeński ma tam 23,7% (liderem jest Załużny z 41,4%). Nie odbiega to jakoś strasznie od jego wyników sprzed wojny.

Gdyby doszło do drugiej tury,
  • Odpowiedz
Kliknij i sobie wybierz artykuł, bo wpisanie w google jest za cieżkie dla wykopka 50 IQ.


@Desire22: no fajnie, że dałeś linka do google gdzie ani jeden link nie potwierdza tego co napisał OP xD

Dlaczego wszyscy konfedopisowcy jakich spotykam w internecie są skrajnymi analfabetami informacyjnymi? Nie wiem, ale się domyślam.
  • Odpowiedz