Wpis z mikrobloga

Zełeńskiego popiera około 7% wyborców w #ukraina , najbardziej optymistyczne sondaże mówią o 10%. Jeszcze miesiąc porażek i Prezydenta Dej dej wywiozą na taczkach - od zeszłego roku same kompromitacje, śmiechu warta bezsensowna "kontrofensywa", potem zrzucenie winy na Załużnego, ociąganie sie z mobilizacją, skłócenie z potęgami Europejskimi w tym Polską, wspieranie oligarchizacji, można tak wymieniać cały dzień. Szkoda że Ukraińcy muszą ginąć setkami tysięcy za takiego prezydenta komika (dosłownie). #wojna #rosja
3x32 - Zełeńskiego popiera około 7% wyborców w #ukraina , najbardziej optymistyczne s...

źródło: temp_file39227107893490443

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
Zełeńskiego popiera około 7% wyborców w #ukraina , najbardziej optymistyczne sondaże mówią o 10%. Jeszcze miesiąc porażek i Prezydenta Dej dej wywiozą na taczkach


@3x32: Czyli wychodzi na to, że lepiej było pakować złoto i #!$%@?ć pierwszego dnia wojny jak Janukowycz. Jak Zelenskiego wywiozą to Putin osiągnie swój cel i będzie mógł na jego miejsce zainstalować jakąś marionetkę. Widzę, że ukraińscy wyborcy są tak samo głupi jak nasi.
  • Odpowiedz
Zełeńskiego popiera około 7% wyborców


@3x32: daj linka, bo jakoś nie potrafię znaleźć takich informacji, jak już wymyślasz, to mogłeś napisać, że 1% i to tylko ci mityczny ukraińscy faszyści
  • Odpowiedz
@3x32: nie szkoda było niczego, nie mówię, że jest dobrze ale nie dało się inaczej. Dobrze, że prezydent uratował im państwo w pierwszych dniach.
  • Odpowiedz
@3x32: napisałeś fakt a wykopki się zesrały. Jakoś pod koniec marca bodajże miały być wybory w Ukrainie gdyby nie wojna i rozmawiałam z kilkoma znajomymi z Ukrainy na ten temat (Wrocław here więc mam ich sporo) i każda twierdzi że to beznadziejny prezydent, jedna to nawet wprost powiedziała "nienawidzę go bo wspiera interesy oligarchów a nie prostych ludzi". Ale nie, wykopki zobaczyły że prezydent tut i już bohater.
  • Odpowiedz
Nawalny, wielka alternatywa dla Putina,


@3x32: co? Przestań powielać zachodnią propagandę. A poparcie dla zalenskiego jakoś nie równa się poparciu dla działań wojennych ( Ponad 65%)
  • Odpowiedz
@3x32: Pamiętam jak jeszcze rok temu ten komik nazywany był chadem i wrzucano jego zdjęcie codziennie z jakimś bzdurnym podpisem. Ten portal to darmowy kabaret czytając wpisy niektórych propagatorów wojny, którzy w razie konfliktu schowaliby się pod pachę swojej mamy.
  • Odpowiedz
@Sandrinia nie uwazasz, ze to troche hipokryzja w ustach osob, ktorych interes panstwa jest tak istotny, ze uciekly przed wojna? Nie potepiam zachowania, ale uwazam, ze tacy ludzie nie powinni byc wyznacznikiem poparcia.
  • Odpowiedz
@Staryan0na: mogłoby się wydawać że tak, z drugiej strony niejedna z nich jest wściekła że chociażby ich bracia nie mogą uciec przed wojną, dodatkowo z tego co wiem, to wysyłają rodzicom część pieniędzy które tu zarabiają, albo przyjeżdżają do nich na Ukrainę z paczkami z jedzeniem takim na zapas. Także na pierwszy rzut oka wydaje się że uciekły przed wojną i fajrant, ale fakt jest taki że dbają o rodzinę
  • Odpowiedz