Wpis z mikrobloga

Ehhhhh dnia 16 maja mineły 2 lata jak siedze za granicą w tym gównie i #!$%@?łem życie. Zara 25 lat na karku a w CV tylko proste najgorsze robolskie prace typu produkcja czy magazyn. Chyba będe robić takie #!$%@? już do końca życia patrząc na "współpracowników" a wyjścia ani opcji z tego co widze to chyba za bardzo nie mam. Młodzi co to czytacie, uczcie sie kształccie i za #!$%@? nigdy nie idzcie do pracy fizycznej bo przegracie życie. Wiem to po swoim przykładzie #przegryw #emigracja #niemcy #kolchoz
  • 27
  • Odpowiedz
@D_Stog: Nie mefedron, a w #!$%@? jedzenia. Magazyn był z żarciem, mogłem jeść co chciałem za darmo, więc jadłem po 5 tys. kalorii żeby wydatek energetyczny uzupełniać.
  • Odpowiedz
@D_Stog:
Mordo, produkcja produkcji nierówna.
Poszukaj czegoś, gdzie są jakieś maszyny, zainteresuj się, wykaż inicjatywę i może przeszkolą Cię na operatora maszyn.
Dalej jak będziesz dobry, nauczysz się czegoś, będziesz wiedział który czujnik namagnesować, a który stuknąć kluczem to możesz celować w utrzymanie ruchu albo operatora procesu, ewentualnie zatrudnić się gdzieś jako operator CNC do przyuczenia.
Ewentualnie poszukaj jakiejś fabryki rowerów(ale ostrzegam, że w takich jest za****dol), popracuj z pół roku,
  • Odpowiedz
  • 0
@Errad: No wiesz, wszystko ładnie pięknie w teorii. Za każdym #!$%@? razem jak pytałem o jakiekolwiek szkolenia to #!$%@? w dupe dostawałem. Nic nie moge, żadnych kursów, a wogóle najlepiej jakbym #!$%@?ł na linie i ryja nie otwierał.

Z resztą #!$%@?, już nigdy nie pójde do roboty fizycznej. Wole za 4k na miesiąc klikać w excela w korpo i wysłuchiwać gdzie to anetka na wakacjach była niż pizgać przy taśmie wśród
  • Odpowiedz
Za każdym #!$%@? razem jak pytałem o jakiekolwiek szkolenia to #!$%@? w dupe dostawałem


@D_Stog: ale mogłeś sam pójść zapłacić i szukać innej pracy.
  • Odpowiedz
@D_Stog: O, widzę kolega w podobnej sytuacji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak miałem 26 lat to pierwszy raz awansowałem na stanowisko "umysłowe" - zostałem TeamLeaderem na magazynie co prawda, ale miałem już laptopa, swojego maila, szkolenia z prawa pracy, delegacje z hotelem. Potem zmieniłem firmę i awansowałem jeszcze o stopień, TL miałem pod sobą. I zarabiałem nieźle, ale przyszło spowolnienie, mniej zamówień, zaczęli ucinać nam dodatki za
  • Odpowiedz
  • 0
@Suheil-al-Hassan: Właśnie myśle czy by nie zatrudnić sie jako przedstawiciel handlowy. Ehhhhhhh wszystko byleby nie fizolstwo i t en wstyd, no chyba że mnie na wózkowego wezmą, to wtedy jeszcze moge zaakceptować ale dalej jest jeden problem. Taka robota nie rozwija, brak jakichkolwiek perspektyw na przyszłość, otwarcie własnego byznesu. Taka złota klatka ale nigdzie indziej tyle nie zarobisz więc zostajesz tam gdzie jesteś latami.... Przerażające w #!$%@?
  • Odpowiedz