Wpis z mikrobloga

Z Kanału Zero już się de facto zrobił druga Republika czy Radio Maryja - i to jakiś czas temu xD Widać to po komentarzach, gdzie zaczęły komentować to typowe Grażynki. Teraz ktokolwiek tam z KO wpadnie, to niezależnie jak wypadnie - dobrze czy źle - to ma jak w banku komentarze typu „o boże, co ten POkemon wygaduje za bzdury!!!”

Dla odmiany oczywiście Czarnek, Duda czy Bosek byli wychwalani pod niebiosa xD Na miejscu ludzi z KO czy nawet PL2050 ni cholerę bym tam nie chodził - zero pozytywów, same negatywy.

BTW. Wcisło była chyba pierwszą osobą z KO od prawie roku u Mazurka. Ciekawe, czy już zdjęli mu bana.

#kanalzero #polityka #4konserwy #neuropa #sejm #mazurek
Gours - Z Kanału Zero już się de facto zrobił druga Republika czy Radio Maryja - i to...

źródło: IMG_3644

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • 1
@TS_X9: słuchałem w tle tego wywiadu i nic kompromitującego nie mówiła. Choć generalnie mam o niej takie sobie zdanie, na pewno są sensowniejsi ludzie w KO
  • Odpowiedz
@Gours: i większość komentarzy ma ten sam klucz nazw czyli np. imienazwisko1234
oraz używają typowych dla debili zwrotów typu: "fajnopolak", "uśmiechnieta polska" "hehe tusk agent niemiecki" "po co nam lotnisko jak mamy w berlinie hehe" "lewactwo"

Czuć że tam pisowski przekaz leci strumieniami. Nie tak mocny jak na TV republika ale bardziej subtelny. Ma to ogłupić tych widzów którzy są młodzi i lubią Stanowskiego.
  • Odpowiedz
@Gours: ugułem YT stał się siedliskiem trolli, botów i slodkopierdzących większość kanałów obfituje w kółeczka wzajemnej adoracji większość komentów to samo zwłaszcza tych o zabarwieniu wschodnim
  • Odpowiedz
  • 201
"uśmiechnieta polska"


@m4xejd: mazurek też zaczął tego używać w rmfie XD on już się nawet nie kryje z tym że leci z pisowską propagandą
  • Odpowiedz
większość kanałów obfituje w kółeczka wzajemnej adoracji


@Skorvez_957_: to tak samo jak wykop.
Nie wiem czy jest jakieś miejsce w internecie gdzie ludzie nie zgadzają się, a mimo to normalne ze sobą rozmawiają
  • Odpowiedz
@Gours:

No wiesz. Trochę na tym polega wolność słowa. Na wykopie masz większość oszołomów POwskich... a tam zbierają się oszołomy ciągnące w prawo ¯\(ツ)/¯

Np. w programach ze Stanem na żywo na czacie ciągle powtarzana jest formułka, żeby zaprosić Brauna xd
  • Odpowiedz
@Gours: a czy w KO jest chociaż jedna osoba bez kija w dupie,.którą można po prostu tak po ludzku lubić? Nie dziwię się, że ludzie tak na nich reagują
  • Odpowiedz
@Gours: nie rozumiem. Trzeba być wyzwanym od Grazyn jesli się nie zgadza z twoim poglądem?...akurat pierniczy kocopoly jak polowa KO ...i co bedziesz fikolki nad tym robił?
  • Odpowiedz
Mam znajomego - młody zaczadzony konserwatywno chrześcijańskim patriotyzmem pisior-konfederata. Jak gada o polityce w wydaniu Kanału Zero to jakbym słuchał ojca gadającego przekazem z TVPIS.
  • Odpowiedz
@Gours: jak zobaczyłem że teściowa to obserwuje na Twitterze obok mateckiego, tvrepublika i innych pochodnych kont to przestałem mieć wszelkie złudzenia po co jest ten kanał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ugułem YT stał się siedliskiem trolli, botów i slodkopierdzących większość kanałów obfituje w kółeczka wzajemnej adoracji większość komentów to samo zwłaszcza tych o zabarwieniu wschodnim


@Skorvez_957_: to samo na głównej wykopu - boty i prawacko konfiarskie konta plusują się nawzajem
  • Odpowiedz
@Skorvez_957_: @Gours a może to nie wszędzie do koła są pisowcy, konfederaci, boty i płatne trolle ale to z wami jest coś nie tak? Żyjecie w bańce i myślicie że wszyscy są tacy jak wy, a sami jesteście skrajnością xD
  • Odpowiedz