Wpis z mikrobloga

Chce kupić soundbar. Mam kilkuletni tv samsunga z DDPlus, soundbar ma D Atmos. Czy D Atmos będzie działać np. na filmach odtwarzanych ze strimingów które maja tą technologie? Sygnał mam z UPC (teraz to chyba Orange) no ale sam soundbar jest podłączany przez BT do telewizora a nie dekodera... No generalnie czy to będzie śmigać?
#rtv #dolbyatmos #technologia #samsung
  • 5
  • Odpowiedz
@barney BT nie przenosi dolby, musisz mieć pod HDMI lub kablem optycznym podłączenie. Jeżeli Tv nie ma kodeka Atmosa to też go nie prześlę na soundbar.
  • Odpowiedz
@barney: mam prawdziwy dolby atmos za kilkadziesiąt tysięcy i tego praktycznie nie słychać, soundbary 'dolby atmos' to scam jak apka 'dolby atmos' którą można uruchomić na zwykłych słuchawkach
  • Odpowiedz
  • 0
@TomSz: no nie,słyszałem DA na soundbarze za 5 koła i to słychać i jest duża różnica, dupy nie urywa ale za takie pieniądze uznałem, że warto... ale skoro nie będzie działać z moim sprzętem to nie ma na razie tematu
  • Odpowiedz
@barney: słychać różnicę bo za 5k jest mocniejszy i lepszej jakości od tańszych, ale nie technologie. Ale ogólnie to jak chcesz wydawać kilka tysięcy na soundbar to obojętnie jaki by nie był to nie powinien być podłączony przez BT tylko po kablu bo to może też robić różnicę. Się kiedyś głowiłem czemu mi nagle głośniki zaczeły gorzej grać, a odtwarzacz się przełączył na BT ;)
  • Odpowiedz