Wpis z mikrobloga

@marcelus: a dlaczego oni w ogóle mają dostać pieniądze ? Ubezpieczalnia to niby co to ? Reklama w telewizorze ?
Każdy kto prowadzi działalność i ma odrobinę ROZUMU powinien być ubezpieczony na wypadek takich sytuacji jak ta
  • Odpowiedz
a dlaczego oni w ogóle mają dostać pieniądze ? Ubezpieczalnia to niby co to ? Reklama w telewizorze ?

Każdy kto prowadzi działalność i ma odrobinę ROZUMU powinien być ubezpieczony na wypadek takich sytuacji jak ta


@Reinspired: #!$%@? kolejny korwinista z gimnazjum XD
  • Odpowiedz
  • 362
@Gringle_Marynarza No tak, bo handlarze gaćmi to kluczowy sektor naszej gospodarki i trzeba ich dotować xD Przedsiębiorcy znali ryzyko, mogli się ubezpieczyć. Nie chcieli? Ich sprawa, są dorośli, więc niech biorą odpowiedzialność za swoje decyzje.

Jedynie szkoda mi pracowników, którzy z dnia na dzień stracili źródło utrzymania. 1000 osób tak szybko nie znajdzie pracy.
  • Odpowiedz
@Gringle_Marynarza: a jesteś baranie w stanie udzielić normalnej odpowiedzi i podzielić się argumentami przeciwko tezie kolegi wyżej, czy ograniczasz się do standardowego udowadniania ludziom, że powinniście wypowiadać się jedynie w zoo, bo może najwyżej jakaś małpa wzięłaby was na poważnie?
  • Odpowiedz
a jesteś baranie w stanie udzielić normalnej odpowiedzi i podzielić się argumentami przeciwko tezie kolegi wyżej, czy ograniczasz się do standardowego udowadniania ludziom, że powinniście wypowiadać się jedynie w zoo, bo może najwyżej jakaś małpa wzięłaby was na poważnie?


@USSCallisto: to jest normalna odpowiedź :)
i jak to "powinniśmy"? sam to pisałem XD Nie wchodzę w polemikę z ludźmi, którzy stawiają spację przed znakiem interpunkcyjnym, gorąco pozdrawiam
  • Odpowiedz
@marcelus Wiem, że jest to tragedia tych ludzi i szkoda mi ich ALE co z ubezpieczeniem? Dlaczego ja mam za płacić? Ja mi coś spłonie/stracę to rząd też mi za to wypłaci - no raczej nie. Chodzi o PR rządu?
  • Odpowiedz
@marcelus: kurde w tym kraju to oplaca sie podejmowac maksymalne ryzyko ; kredyt pod kurek - rzad doplaca z publicznych piniendzy, pozar mieszkania , jakies caritasy, fundacje dadzom, albo spoldzielnia musi dac bo jak jestes kobieta to masz uber easy zycie na kodach, albo tez odpalasz zbioreczke piniendzy i masz ! no essa xD
  • Odpowiedz
  • 1
@Reinspired a słyszałeś o czymś takim jak pomóc doraźna? Nawet osoby w pełni ubezpieczone będą czekać miesiące na wypłatę odszkodowań. Tym bardziej że śledztwo jest wielowątkowe (teraz wraca temat agentury rosyjskiej)
  • Odpowiedz
Ubezpieczalnia to niby co to


@Reinspired: Podpalenie jest na 100% w wyłączeniach od odpowiedzialności ubezpieczyciela, więc chuia zobaczysz a nie odszkodowanie
  • Odpowiedz
Każdy kto prowadzi działalność i ma odrobinę ROZUMU powinien być ubezpieczony na wypadek takich sytuacji jak ta


@Reinspired: może i byli ubezpieczeni ale przede wszystkim na jaką wartość towaru? Może na 5% tego co faktycznie mieli.
Przecież tam leciało większość na czarno, bez paragonów.

Pierw dymali państwo na podatkach, a teraz państwo pieniędzmi uczciwych podatników im pomoże. Super biznes. Bycie uczciwym w tym kraju to jest plucie sobie w twarz.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

#!$%@? kolejny korwinista z gimnazjum XD


@Gringle_Marynarza: A Cimoszewicz z SLD to też taki ukryty korwinista? XD

to jest kolejny przypadek, kiedy potwierdza się, że trzeba być przezornym i trzeba się ubezpieczać, a ta prawda jest ciągle mało powszechna.
  • Odpowiedz