Wpis z mikrobloga

@Haladar po zmianach chyba tylko ci, którzy kupią od ciebie przedmiot będą mogli wystawić ocenę, UOKiK się przypruł o fakt, że oceny wprowadzają w błąd (właśnie dlatego, że byle frajer może taka napisać) i OLX niczym pedofil w symetrii "uwalił się na #!$%@?ę i nawet nie mruknął" ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Kubanczyk92: Mnie najbardziej wkurzają osoby, które piszą, że one wezmą ale za tydzień. Właśnie od takiego delikwenta dostałem negatywa, bo "sprzedałem a się z nim umawiałem". A napisałem mu po prostu, że mam osobę na jutro do oglądania i jak ogłoszenie zniknie tzn. że przedmiot został sprzedany.
  • Odpowiedz
@Kubanczyk92: ja mam tylko jedna ocene i to negatywna, sprzedawalem drukarke i jakis dziad sie zapytal ile kosztuje toner do niej i mu grzecznie odpisalem że musi sobie sprawdzic w jakims sklepie internetowym: opinia: "oszuts, ukrywa dane o produkcie" :-)
  • Odpowiedz
@DROPTABLEusers Oprócz tego, jak załadujesz stronę główną i za szybko wklepiesz coś w wyszukiwarke to ci sie usunie bez powodu. Jak mnie to wkurza, bo zawszd musze czekać aż gówno sie załaduje i potem mi łaskawie pozwoli se cod wyszukać
  • Odpowiedz
@Ranger: jak sobie pomyślałem o tym że kilka maili o tym dostałem to postanowiłem podziękować im za to wysyłając maila na formularz zgłoszeniowy.
  • Odpowiedz
@Kubanczyk92

@Ranger wgl ten system to byla kpina. Dostawalem negatywne oceny bo nie chcialem Januszom cen opuscic o 50%

To samo. Co to za system ocen ktoś mógłby ci wystawić ocenę za próbę kontaktu Wystarczyło wyświetlić numer z ogłoszenia a nikt nie musiał nawet zadzwonić do ciebie?
  • Odpowiedz