Wpis z mikrobloga

#hotelparadise widzę że jakaś nowa afera tysiącowa wyskoczyła ()
Ile już afer było? Tostowa, frajerska, bambusowa, sukienkowa. Coś jeszcze, bo już nie pamiętam nawet ¯\(ツ)/¯

Ale my tu smichy hihy ale gdzie jest @kipman1? Czyżby został dojechany przez rodzinę K?
  • 27
  • Odpowiedz
@psingwina: yebac Kipmana….. wszyscy wiemy, że tu jest z innego multikonta, jak i bubba( ͡ ͜ʖ ͡) się jedna osoba w dwóch osobowościach uwięziona ze sobą pokłóciły i nowe konta na Wupoku założyły … jołłł
  • Odpowiedz
@leemealitie: ej ja też myślę że koper to nowe wcielenie kipmana!! Skrajne jechanie po jednej osobie a obrona innej mniej popularnej z uwagi na znajomości (szwagierka rapera) to totalnie w jego stylu.
  • Odpowiedz
@Rosalinea czasem napisał coś mądrego, ale też lubił się wymądrzać, narzucać swoje zdanie i ciężko było z nim dyskutować czasem XD koper za to żadnego wpisu nie da się przeczytać bez skrętów kiszek i bólu głowy, dlatego mówię, że bardziej drastyczna wersja
  • Odpowiedz
@Rosalinea nie dziwię się… Ja długo się przed tym broniłam, bo był to dla mnie trochę guilty pleasure, ale dzisiaj też już na czarną poleciała. Tagu się już normalnie nie dało czytać, cały zawalony jej mądrościami ()
  • Odpowiedz
@bubba222 o, wstałeś z martwych!!! pamiętam jak kipman jakieś historie tu rozpowiadał, że była jakaś sprawa sądowa, ktoś tam się powoływał na jakieś twoje wpisy, żeby usprawiedliwić jakieś grozby czy uprzykrzanie życia uczestnikom HP4 i dlatego zniknąłeś z internetu xd
  • Odpowiedz