Wpis z mikrobloga

#hotelparadise widzę że jakaś nowa afera tysiącowa wyskoczyła ()
Ile już afer było? Tostowa, frajerska, bambusowa, sukienkowa. Coś jeszcze, bo już nie pamiętam nawet ¯\(ツ)/¯

Ale my tu smichy hihy ale gdzie jest @kipman1? Czyżby został dojechany przez rodzinę K?
  • 27
  • Odpowiedz
@bubba222: o rety gdzie Ty byłeś? Chodziła plotka że już pożegnałeś się ze światem żywych. Były tez przypuszczenia że jesteś na wczasach w ZK. Mam nadzieję że wszystko u Ciebie dobrze
  • Odpowiedz
@leemealitie @Lolek1011 zapewniam,że wszystko ze mną w porządku.Pierwsze słyszę o sądach i ZK( ͡° ͜ʖ ͡°) Policzyłem tylko czas,jaki traciłem na oglądanie hp i pisanie na tagu.Stąd od hp6 nie oglądam.Czasem tu wejdę poczytać.Wnioski? sezon rozciągnięty na maxa,jak zawsze,4 dni odcinki,3 dni bez,żenada itp.No i brak memów.( ͡° ͜ʖ ͡°).Tym bardziej,że w jedne wakacje miałem okazję nad morzem być "sąsiadem" kogoś ze starych sezonów.A
  • Odpowiedz
  • 1
@leemealitie: dzizas koper to się czytać nie da. Mijam wpisy. Szkoda mi ocząt xD

@Rosalinea właśnie po zakończeniu sezonu mam w tyłku już wszystko, ale minęła mi gdzieś ta afera i myślę " panie dajta żyć, skończył się cyrk" tyle afer było że już człowiek nie pamięta ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@bubba222: Ło matko i siostro,ty żyjesz ?
jesteś ,to naprawdę ty?
czego się nic nie meldowałeś? oglądać nie musiałeś HP ,ale czytać nas tutaj mogłeś no nie ?jak mogłeś nas tak olać co ?
przecie my nie uczestnicy ale widzowie ( ͡° ͡°)
  • Odpowiedz