Wpis z mikrobloga

PIERWSZY I OSTATNI RAZ robię zakupy w #!$%@? SFD. Jem często na śniadanie #huel zwykły i ten savoury, no i zobaczyłem że na stronie sfd jest promka na podobny produkt który nazywa się HUMMY ITALIAN PASTA. Zamówiłem, dzisiaj przyszło, i bracia i siostry... W życiu się nie spodziewałem że coś może tak #!$%@?ć. Wiecie jak jebią rzygi po wódzie? To ten zapach, tylko 3x bardziej intensywny, jak powąchałem talerz na którym było to coś zrobione to aż poczułem posmak caprio i letnie słońce na skórze. Nie kupujcie, ciekawe czy mi uznają reklamację, jak nie to zabieram nieotwarte opakowanie do sanepidu, nie wierzę że tam nie ma rzygów w środku #!$%@? #sfd #jedzenie #afera #odzywianie #zdroweodzywianie
  • 7
  • Odpowiedz
@kexus512: kto przy zdrowych zmysłach po tylu aferach i negatywnych opiniach kupuje cokolwiek w SFD? Rozumiem jeszcze, jak ktoś z rozpędu kupi ich batona w lidlu, ale robiąc zakupy w ich sklepie? ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Programista500plus: nie kupuję ich produktów i nie interesuję się nimi, a bez problemu jestem w stanie przytoczyć ostatnią aferę z rtęcią w kreatynie czy też niewłaściwy skład białka. Po co kupować ich produkty i zastanawiać się, czy nie trafimy na kolejny nadający się na jakąś aferę, skoro wystarczy zamienić pierwszą literkę w nazwie i mamy produkty firmy dobrej jakości, która nigdy nie miała wtopy? Zdrowie i życie mamy tylko jedno.
  • Odpowiedz
Po co kupować ich produkty i zastanawiać się, czy nie trafimy na kolejny nadający się na jakąś aferę


@goferek: Po po, że tylko naiwniak myśli, że inne firmy nie zalczają wpadek a ilość kontroli wewnętrznej + zewnętrznej jaką ma od lat SFD nie ma żaden inny producent supli.
  • Odpowiedz