Wpis z mikrobloga

Cześć, szukam nawigacji na rower szosowy, zastanawiam się nad Sigma ROX 11.1 Evo, na centrum rowerowym jest w zestawie z czujnikiem kadencji i tętna, ma ktoś z was doświadczenia z tą firmą?
Nie miałem styczności z tego typu sprzętami, wiem, że Garmin przoduje jednak ceny są dość wysokie.
#pytanie #pytaniedoeksperta #rower #szosa
  • 11
  • Odpowiedz
@CinaSS: Kupowałem go jakieś 2 lata temu. Wtedy Chińczyki od iGSport nie były aż tak popularne, teraz chyba BSC300 stanowi mocną konkurencję.
Do moich zastosowań sprawdza się bardzo dobrze. Nawigacja niby tylko po śladzie, ale przy trasach z komoota, urządzenie sygnalizuje też skrzyżowania i rozjazdy, więc rzadko kiedy się zdarza przegapienie skrętu. Miłe jest to, że w ciągu ostatnich 2 lat było sporo aktualizacji, które właśnie poprawiały nawigację z komootem czy
  • Odpowiedz
nie wiem czym sie rozni poza kolorowym wyswietlaczem w bsc300


@w00nski: BSC200 ma nawigację po śladzie. Myślę, że Sigma może być lepszym urządzeniem od BSC200.
EDIT: tak dodam, bo może to istotne - piszę to z pozycji człowieka, który ma Komoota premium, w sumie nie wiem jak wygląda sytuacja dla osób bez subskrypcji.
  • Odpowiedz
(nie wiem czym sie rozni poza kolorowym wyswietlaczem w bsc300)


@w00nski: Na BSC300 masz wyświetloną mapę podczas nawigacji, nie tylko kreskę.
@CinaSS Poluj na jakąś promkę bsc300. Nawigować po kresce i wskazówkami się da, jak najbardziej. Ale mapa wygodniejsza.
Albo jakieś używki garmin/wahoo z olx, ale zawsze pozostaje niewiadoma w postaci baterii.
  • Odpowiedz
@CinaSS: nieee! sigma stoi technologicznie i wydajnościowo jakoś w roku 2010. Serio, obcując z ich komputerkami rowerowymi pozostaje irytacja, wnerw i stracone pieniądze. Niestety mocno przespali R&D gdy wchodziło Wahoo i Garmin poprawiał swoje komputerki.
  • Odpowiedz