Wpis z mikrobloga

@biauekWladcaJajek: 393,28 zł, w następnym roku 245,01 zł a w trzecim roku 98zł i 4 grosze.

A tak serio, to kurde na co liczyłeś, że ktoś Tobie powie ile będziesz mieć zwyżki za szkodę? nikt nie jest w stanie tego sprawdzić ani powiedzieć, bo to jest zależne od setki albo i więcej czynników i tylko konkretne wyliczenie odpowie na to pytanie.
  • Odpowiedz
  • 3
@biauekWladcaJajek wysokość szkody nie ma znaczenia, mogą wyrazić 100 zł a tobie składka się zmieni, nie ma teraz takich prostych tabel i wyliczeń o ile % się zmieni - czynników i punktów po których liczą składkę jest kilkadziesiąt zależy od towarzystwa.
Stawiam że tak 30-50% więcej za samo OC i to będzie się ciągnęło przez następne kilka lat 3-5. Tak samo będzie wpływać na wysokości AC
  • Odpowiedz
@biauekWladcaJajek Mam prawko 5 lat. Dwa lata temu #!$%@? w tył innego auta, zderzak cały do wymiany na bank. W nastepnym roku miałem OC droższe o kilkadziesiąt złotych (w sumie jakieś 750), i w tym zapłaciłem jakieś 650zl. #!$%@? wie czy to w ogóle miało wpływ na moje składki bo to kilkadziesiąt złotych różnicy ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz