Wpis z mikrobloga

  • 0
@sunnyhaze: porownuje bo wychodzisz z jakims glupim argumentem ile jest pieneidzy na swiecie. NA btc z powietrza wizelo sie 1,4 biliona wiec nie pitol że nie mozna tak czegoś napompować.
  • Odpowiedz
@Niesondzem ale tu nie chodzi o to ile jest pieniędzy na świecie a o proces adopcji danego tokena, masz tu juz wszystkie cexy i rekordowe wolumeny, jak sam zauważyłeś. Trzeba mieć bardzo duży gwóźdź w mózgu żeby realnie uważać ze to zrobi x100 i porównywać pepe do btc. Sam jestem degenem ale 100x-x10 000 to się robi na mikrocapach i dexach a nie na zabawce dla wielorybow do wyleszczania ulicy ( ͡
  • Odpowiedz
byku ale marketcap rośnie bo... ludzie kupując coin, wpływa hajs i rośnie cap? zgodzisz się?


to zeby coin zrobił x10 to ile mld dolarów ludzie musieliby wpompowac w coin zeby #!$%@? zrobić z neigo market cap na poziomix bilionów


@lronman: tu pokazujesz że nie wiesz czym jest market kap, ośmieszyłeś się jak totalny debil i wysmiewasz innych xD
  • Odpowiedz
@Niesondzem: Memecoin napompowany do paru miliardów, drążący ath, a chłop się nakręca na x100. Miałem wątpliwości czy w tej hossie ludzie nadal będą tak naiwni jak w poprzedniej, ale teraz już nie mam, są nawet bardziej xD
  • Odpowiedz
  • 0
@WillyJamess: gdy mial 4mld to poszedl na 80 robiąc x20 wiec po co srasz frajerze jak ktos daje widelki 10-100? Zajmij sie zoba jak nie chesz w to wchodzc, proste. NA doge pewnie sie zesrales a nie zarobiles
  • Odpowiedz
@Niesondzem Nie napisałem że nie zrobi x10, tylko że nie zrobi x100. Pomyśl ile było memecoinów, kiedy doge robiło ath, a na ile memecoinów kapitał rozkłada się teraz. Pomyśl, że zanim doge jebnął, to ludzie byli tak zaślepieni, że nawet nie myśleli, że kiedyś przestanie rosnąć, nie wiadomo było gdzie jest sufit, bo pompował to gówno sam Elon. Ale wtedy jebnął i są już o to doświadczenie do przodu, więc część z
  • Odpowiedz
@lronman: nie masz też 100% racji. Jest dużo tańszy niż obecnie DOGE. Niższy prog wejścia i dużo więcej tokenów za to kupisz. Dziś ledwo pierdło i +30% w dobę. Jak ktoś potrzebuje zainwestować mały hajs i zrobić fajny procent to chyba obecnie dużo lepsze nawet niż sam BTC bo on w 30% w dobę nie wyciagnie. Wiadomo milionów w to nie wrzucać ale jak miałbym 10k dać w DOGE albo PEPE
  • Odpowiedz