Wpis z mikrobloga

  • 0
@banciur: doge mogł 80mld mieć, dlaczego pepe nie może tego przebić skoro jest juz bardziej treejdowalny i rozpoznawalny? Jesteśmy w trendzie na całym rynku, ETH ucieknie z capem w góre.
  • Odpowiedz
  • 0
@banciur: do doge z dzisiaj, a nie ze szczytó do ktorych doszło w 2021. Po drugie napisałem x10-x100 to chyba widzisz widełki. Nikt ci kupować nie kaze jeśli uważasz że historia nie moze sie powtórzyć, proste.
  • Odpowiedz
@Niesondzem

@banciur: doge mogł 80mld mieć, dlaczego pepe nie może tego przebić skoro jest juz bardziej treejdowalny i rozpoznawalny? Jesteśmy w trendzie na całym rynku, ETH ucieknie z capem w góre.


Różnica między ATH markeptcapem DOGE a obecnym markeptcapem PEPE wynosi ok 18x, do 100x to jednak tak troszkę sporo.
  • Odpowiedz
@lronman

@Niesondzem: przeciez pisałem wyżej ze na DOGE wyszlo bo jest go mniej... a PEPE jest o 100mld więcej


Nie handluje się wolumenami tylko cashem, jak ktoś chce kupić za 1 tys $ to kupi za 1 tys $ a nie będzie patrzył czy za dużo sztuk nie nakupił (LOL)
  • Odpowiedz
może być,m nie mozna takiej bańki spekulacyjnej wykluczyć. Ale napisałęm realnie widełki x10 x100


@Niesondzem: Ty wiesz ile jest pieniedzy na swiecie ze nie wykluczasz takiej banki spekulacjnej na krypto?
  • Odpowiedz
@Niesondzem: Dobra potwierdzę Ci, bo chyba na to czekasz a nikt tego jeszcze nie napisał:
Tak, to jest możliwe, że PEPE urośnie w rejony DOGE.

Ale przewidywanie możliwych wzrostów na podstawie MCAP DOGE z poprzedniej hossy to trochę hopium.

bo jest nadal w powijakach ($0.00001113)


Nie nazwałbym krypto które znajduje się w top 30, że jest w powijakach
  • Odpowiedz
  • 0
@banciur: typie, PEPE ma 4mld. Jakby zrobił x1000 w jakiejś ekstremalnej bańce spekulacyjnej w ruchu przez powiedzmi pół dnia absurdalnie wysokiej wyceny po na przyklad zamykaniu kont margin callem na kontraktach szortujacych pepe, miałby tylko 3x wiecej niz bitcoin capa teraz. Masz może za małą wyobraznie. To nie jest niemożliwy scenariusz, choć mega mało prawdopodobny.
  • Odpowiedz
@Niesondzem zastanawiałem się kto kupuje tak drogo i nie pomyślałbym, że można uznać, że mem z 5mld mc jest w powijakach xd Czemu nie pisałeś tego przy 20,30,40mln tylko ponad 100x wyżej? Przecież już wtedy było o nim głośno
  • Odpowiedz