Wpis z mikrobloga

Faktycznie, jest się czym chwalić - głupotą. Latać między ludźmi z niesprawdzonym dronem.


@litowo-polimerowy: Jakim? XD

Chłopie, to był pierwszy lot po zmianie konfiguracji przełączników w aparaturze i po prostu go rozbroiłem, zamiast zmienić tryb lotu.

Wcześniej latałem tam dziesiątki razy i nigdy nic się nie stało, ale ty już wydałeś wyrok, że latałem dronem NIESPRAWNYM!!!!oneoneone

Głupotą jest wypisywać bzdury, zamiast zapytać o powód upadku.
  • Odpowiedz
zamień niesprawnym na niesprawdzonym i wszystko się zgadza ()


@sirgorn: Co za bzdura. Był sprawdzony, sprawny. Po prostu z przyzwyczajenia zmieniłem położenie nie tego switcha, bo podczas startu rozmawiałem z kumplami i wypadło mi z głowy, że dzień wcześniej "poprawiłem" komfort sterowania, zamieniając funkcje przełączników.

Ten quad spadł tylko i wyłącznie z mojej winy, a jeden i teraz drugi próbuje mi wmówić, że był
  • Odpowiedz
Latać między ludźmi z niesprawdzonym dronem.


@litowo-polimerowy: Dokształć się w kwestii znaczenia słowa między, bo latałem nad ludźmi, a nie między nimi.

A dron to 2,5-calowy cinewhoop, z osłoniętymi śmigłami i pianką. Mógłby co najwyżej nabić guza i to tylko wtedy, kiedy uderzyłby jakimś twardym elementem, na przykład kamerką.
  • Odpowiedz
@StaryWedrowiec: pisząc niesprawdzony miałem też na myśli nieprzetestowane tryby - ale skoro je testowałeś a po prostu jebnąłeś i kliknąłeś nie to co trzeba to też Cię nie usprawiedliwia (ani nie brzmi lepiej), że #!$%@?łeś, a po dwóch latach znowu się tym chwalisz.
  • Odpowiedz
Chwalę się tym? Ziomek, ja to wrzuciłem ze względu na reakcje dzieciaków (co napisałem w treści posta), a nie samego upadku quada.

No odwaliłem i już mi to wytknięto wiele razy, kiedy ten film wstawiłem pierwszy raz. Jak je wstawię znowu za kilka lat, to kolejny raz się zesrasz, bo cię boli to, że ktoś popełnił jeden błąd? Lubisz, kiedy ktoś non stop wytyka ci błąd sprzed lat? Wiesz, jak byłeś dzieckiem,
  • Odpowiedz