Wpis z mikrobloga

Miraski pytanie.
Ćwiczę już z 5 miesiąc - zaczynałem mając 74 kg i jestem na masie ten 5 miesiąc - waga 86 kg. Zrobiłem sobie pomiary i mam taki sam obwód pasa 90 > 92, bicki 32cm > 41.5, uda 61 > 64cm. Czy to tak powinno wyglądać? Czyli brzuch zostaje prawie ta sama wielkość od 5 miechów a takie nogi progresują o ledwo 4 cm?
#mirkokoksy #silownia
  • 5
  • Odpowiedz
Każdy progresuje inaczej bo ma inne geny. Ja od roku trenuję, a zawsze miałem #!$%@? nogi. W ciągu roku prawie ich nie ćwiczyłem. W obwodach mi je najbardziej rozwaliło i mam największe przyrosty siły ^^ jak? nie zrozumiesz.....
  • Odpowiedz
@Karling: kwestia genetyki i predyspozycji. Ogólnie to dobrze, że w pasie prawie nie przybyło, ale w łapie naprawdę elegancki progres, tutaj widać gen i na pewno dużo poświęcasz na trening góry. Nogi ze względu na samą swoją ogólna masę nie będą przybierać dużo na obwodzie w porównaniu z innymi partiami. Poza tym dużo osób trenuje je po prostu za lekko.
  • Odpowiedz
@Karling: to znaczy, że te 70% to junk volume... Zrób porządne 3 serie przysiadu plus akcesoria na dwójki i dupę ze dwa razy w tygodniu, to urośnie co trzeba.
  • Odpowiedz
@Karling: i czym ty sie martwisz? Jesli przybylo ci ponad 10kg masy i 10cm w bicepsie a pas prawie nie urosl to czym ty sie martwisz? Ja bym jedynie sie upewnil ze nie zrobiles jakiegos duzego bledu w pomiarach
  • Odpowiedz