Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
2,5 roku po ślubie. 6 lat razem.
Seks był ostatnio w 04.05. Jak zrobiłem jej w ostatnią niedzielę dobrze, to powiedziała, że jest super zrelaksowana i idzie spać. Czyli z pełnymi jajami siedzę od prawie 3 tygodni. Generalnie seks jest raz na miesiąc "może". #!$%@?, na #!$%@? ja buduję dom. Skoro już jest mi obcą osobą i się czuję jakbym mieszkał ze współlokatorką. Chyba tylko dla dziecka...
#seks #zwiazki #zalesie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 18
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: to po uj z nią jesteś? Zrywaj i tyle, nie zdziwilbym sie jakby za jakiś czas ci wygarnela ze cie zdradzała. Lepiej to zerwać niż być parobkiem i w ogóle co to znaczy że jej dobrze i poszła spać, to zniewaga w #!$%@? i perfidnie specjalnie ci zrobila na zlosc
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: trudne się wylosowalo , jestem zazwyczaj przemądrzała ale tutaj nie mam dobrych rad akurat , zdrady radzić nie będę ale #!$%@? jak masz zimna kłodę w domu i nie pomyśli nawet że z obowiązku by wypadało bo w życiu nie robi się tylko tego na co się ma ochotę , gdyby tak było to nikt dla nikogo by się nie starał
  • Odpowiedz
@mirko_anonim skąd wy takie baby bierzecie.
Ja ze swoją 12 lat razem i owszem częstotliwość z czasem się zmniejszyła więc raz na tydzień to standard, ale jak już się dopadniemy to z #!$%@? robi śmigło.
Jakby mi takie cyrki odwalała to już dawno bym zaczął się stołować na mieście.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@mirko_anonim: musisz dojrzeć, dorosły facet nie goni za przyjemnościami, można powiedzieć, że trochę zapomina o sobie i poświęca cały swój czas dla rodziny

teraz Twoje życie to będzie 10h na pracę (+dojazdy), 4h przy dziecku, kolacja, prysznic i do spania

tak wygląda dorosłe życie, nie ma co być piotrusiem panem
  • Odpowiedz
teraz Twoje życie to będzie 10h na pracę (+dojazdy), 4h przy dziecku, kolacja, prysznic i do spania


tak wygląda dorosłe życie, nie ma co być piotrusiem panem


@steppenwolf12: xd to już chyba magik lepszy
  • Odpowiedz
Generalnie seks jest raz na miesiąc "może".


@mirko_anonim: dziwisz się? Przecież sam odpowiedziałeś, dlaczego tak jest:

Chyba tylko dla dziecka...


Nie jesteś na pierwszym miejscu, i już nigdy nie będziesz.
  • Odpowiedz