Wpis z mikrobloga

@CzikaKiri: i w Supraślance 5 goli i 1 brameczka w Olimpii Zambrów. Więc ogólnie 9 trafień w 3 lidze. Czyli na czwartym poziomie rozgrywkowym. Jak na napastnika szału nie ma ,ale i do wstydu daleko.
  • Odpowiedz
@PZt37: czerwona w konsekwencji dwóch żółtych, do tego w końcówce meczu. Częsty przypadek - ktoś przyaktorzy na karnego nieudolnie albo nerwy puszczą bo wynik na styku. Gdyby tam olo komuś #!$%@?ł to byłaby od razu czerwień , bez drugiego żółtka.Zrobi lajta to podpytać go wypada .olo lubi wspominki z boiska.
  • Odpowiedz
  • 1
@bellacavem: Czegoś takiego nie było. Czika na prawej pomocy grał, dośrodkowania dawał, że asz asz. Nawet Łukaszek by moje wrzuty trafiał pijany. Ławka trenerska zawsze była blisko mnie przez którąś z 2 połówek meczu. Jak trener coś sapał i denerwował, to można było zawsze źle kopnąć i trafić buca, by zamilkł.
  • Odpowiedz
@CzikaKiri: A te dośrodkowania Twoje to...na długi słupek chociaż dokopnąłeś piłkę ? Czy wszystko za bramkę szło albo w trybuny? Czy w lasek/pastwisko bo czort wie gdzieś Ty tego Beckhama odgrywał.
  • Odpowiedz
@CzikaKiri: w to mogę uwierzyć. Szykuj się jutro na reprymendę od srawka bo zamiast hejtować adwersarzy jego piszesz tu sobie farmazony o piłce, o xboxach. Premii nie będzie i na ermaksy przybraknie Tobie. Będziesz musiał lajta odpalić jakiegoś.
  • Odpowiedz
  • 2
@Benjaminex: Nie wszystko naraz - ja zadowolony jestem na razie z możliwości cotygodniowego otrzymywania zużytej bielizny królowej, tzn. Carycy. Pierwsza partia już w drodze dla mnie, kurier jutro koło południa. Cudownie! Chyba jutro wezmę dzień wolny.
  • Odpowiedz
@CzikaKiri: Nie bądź zbytnio rozczarowany gdy zamiast obiecanej bielizny dostaniesz zużyte podpaski i tampony. I uważaj bo niektóre z nich mogą być srawka. Lubi sobie przytkać pokaleczono kiszkę po ujeżdżaniu meneli przy torach.
  • Odpowiedz
  • 2
@bellacavem: Wszystko legitne, są kwity i rachunki, które również są w przesyłce (majteczki, zanim się zużyły były brane na faktury na firmę Marioli). Chciałem podpaski również jako takie gratisy, ale Sławek mówi, że to dla Pyczastego od ponad roku już wysyłają w ramach jego kontraktu xDDDD Ale skoro on zaginął na misji, to może....
  • Odpowiedz
@CzikaKiri: widzę, że odnalazłeś swoje miejsce na świecie. Przyjemnie poczytać jakim entuzjazmem , zapałem tryskasz dzięki nowej posadzie. Możesz być przykładem dla nas wszystkich, pokazałeś że marzenia się spełniają i warto o nie walczyć. Jak mawiają:
Ad aspera ad astra.
  • Odpowiedz