Wpis z mikrobloga

Co ci faceci tacy osaczający. Ja lubię czasami na weekend pojechać gdzieś z koleżankami, chodzę na różne warsztaty, zajęcia. Lubię też spacery, wycieczki rowerowe. Regularnie odwiedzam dom rodzinny. Mam co robić w życiu i to lubię. Nie muszę wszystkiego robić z kimś bo lubię też pobyć sobie sama.
A facet marudzi, znajomych ma chyba słabych bo prawie się z nimi nie widuje i ciągle mu źle bo ja mam jakieś plany.
No sorry ale jak jemu się nie chce nic a ja mam do wyboru wypad w góry albo siedzenie i oglądanie filmów to wybiorę to pierwsze. Eh
#zwiazki
  • 7
  • Odpowiedz
@darknightttt po prostu źle się dobraliście. Jesli nie umiesz wysiedzieć w domu to powinnaś się albo spotykać z kimś kto będzie też z Tobą wszędzie ruszał, albo z kimś kto lubi mniej kontaktu i będzie doceniał gdy będziesz obok ale tak samo będzie doceniał czas bez Ciebie siedząc sobie w domu czy podróżując ze swoimi znajomymi gdy Ty będziesz gdzieś z koleżankami czy w górach. Jesli czujesz się osaczona a on czuje
  • Odpowiedz
na weekend pojechać gdzieś z koleżankami, chodzę na różne warsztaty, zajęcia. Lubię też spacery, wycieczki rowerowe


@darknightttt: nie usiądzie na 5 minut, tylko gdzieś dupę nosi
  • Odpowiedz