Wpis z mikrobloga

Halo Mirki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szybkie pytanko- cykl około półtorej miesiąca - wszystko było w jak najlepszym porządku, leci 350mg/week enan i niestety po podaniu hcg zaczęły się komplikacje - estro dosc mocno wywalone, pieczenie sutków i te sprawy - wcześniej nie stosowałem Ari ale teraz jest taka potrzeba - jak to rozbić żeby nie przesadzić ale zareagować szybko i skutecznie? Jest sens stosowania dawki uderzeniowej czy raczej na spokojnie? Nie ukrywam, że zaczynam się niepokoić - wołam też speca @Kasahara #silownia #doping #sterydy
  • 10
  • Odpowiedz
Nie ma sensu bo nie wiem gdzie Cię to zaprowadzi a za niskie estro też nie jest dobre. Weź tabsa zrób badania
  • Odpowiedz
mam wrażenie, że w ciągu ostatnich lat to już ludzi popierdzieliło całkowicie. Najlepiej to by brali letrozol do dawek rzędu 300-500 testa tygodniowo żeby tylko estrogen delikatnie nie podskoczył. Dramat
  • Odpowiedz
@dr_love gdyby chodziło tylko o cyferki to nie byłoby pytania :) jak widzisz napisałem, że jest jakiś problem który komplikuje trochę życie i który chce rozwiązać. Każdy inaczej reaguje dlatego wolę zapytać nim zrobię coś na własną rękę
  • Odpowiedz
@krzychu41cm przed cyklem było w widełkach, trzy dni po lotce bez hcg było 77, zakładam, że teraz po hcg i strzale jest grubo ponad normę (co niestety odczuwam). Planuje przeciągnąć jeszcze z tydzień na Ari i potem ponownie kontrolne badania. Tylko właśnie myślę czy lepiej co te 4 dni wrzucać czy jednak rozbić na mniejsze porcje ale co np 2/3 dni
  • Odpowiedz
@Kasahara generalnie mocna reakcja alergiczna ale to jakoś przeżyje bo jak już kupiłem to chciałem zużyć. Bardziej martwią mnie te sutki bo faktycznie widać pierwsze oznaki, że coś jest nie tak. Względem samego ari jak byś zapodał?
  • Odpowiedz