Wpis z mikrobloga

Unia zamiast brać się za nakrętki to powinni się wziąć za te jednorazowe rękawiczki w sklepach. Ni to wygodne, ani ekologiczne, ciężko się ubiera. Nie rozumiem czemu sklepy same z siebie nie wprowadzą szczypców, przecież to i tańsze dla nich. W Niemczech wszędzie się używa szczypców (albo tych spychaczy jak w Lidlu), nie ma żadnych rękawiczek. Ludzie by chętniej korzystali bo szybkie w użyciu, wielorazowe, same plusy.

#przemyslenia #ekologia #uniaeuropejska
mapache - Unia zamiast brać się za nakrętki to powinni się wziąć za te jednorazowe rę...

źródło: Bez tytułuadwwad

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • 9
Znając życie to te szczypce byłyby notorycznie kradzione


@Adrian47: wystarczy dać je na sznurku. W Edeka spotkałem fajne, wisiały sobie i były na odważniku. Jak je puszczałeś to wracały na swoje miejsce
mapache - >Znając życie to te szczypce byłyby notorycznie kradzione

@Adrian47: wysta...

źródło: 123123312

Pobierz
  • Odpowiedz
ciężko się ubiera


@mapache: jeśli wyrażenie "ubrać coś" rozumiesz jako "włożyć to coś na siebie" to czy tak samo rozumiesz "ubrać choinkę", "ubrać lalkę", "ubrać dziecko" a jeśli nie to dlaczego?
  • Odpowiedz
@mapache 100% zgoda, mogę dodać że w Chorwacji, Grecji i Hiszpanii też w każdym Lidlu są szczypce albo takie popychacze, że pieczywo które wybrałeś wypada bocznym tunelem;)
  • Odpowiedz
  • 2
@jaroty: na ogół tak robię. ale ciężko w ten sposób wziąć np 6 bułek ( ͡° ͜ʖ ͡°) do mojej różowej raz w Netto się ekspedientka #!$%@?ła że właśnie w ten sposób bierze bułki a nie rękawiczką XD
  • Odpowiedz
  • 2
@mapache mi się podoba podejście tj. w holamdii lub Niemczech. są tam takie łapki do podgarnania a potem szczypce na łańcuszku i w ten sposób bierze się pieczywo. czysto i higienicznie
  • Odpowiedz