Wpis z mikrobloga

@Androvax_: a pomysl sobie stara napalona, wyginajaca sie jak kocica w rui, ojciec nabrzmialy, nie wiesz czy skakala na nim, a moze wzial od tylu, "dupa wyzej" - szepnal pod wasem. z zapalonym swiatlem, zgaszonym, a moze to bylo poranne kąsanie, nie wiesz...
  • Odpowiedz
a jaka grubość liny ? przy wadze 113kg


@WirtuozPrzegrywu: Za moich czasów, czyli telefony tarczowe i brak internetu był podobny prank, dzwoniło się pod losowy numer, podawało za technika z telefonów i kazało zmierzyć długość sznura od gniazdka do aparatu, jak typ podał metr to się mówiło, że się dośle żeby się mógł powiesić a jak dwa, trzy metry to wystarczy żeby się powiesił. xD
  • Odpowiedz
kolejny dzień cierpienia na tym świecie, bo komuś kiedyś chciało się ruchać


@Androvax_: Jakbym był wpadką to jeszcze można wybaczyć ale Oni się starali o mnie żebym urodził w biedzie. CZEGO NIE ROZUMIECIE? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
kolejny dzień cierpienia na tym świecie, bo komuś kiedyś chciało się ruchać


@Androvax_: Dlatego trzeba działac prewencyjnie, zanim jutrzejszy dzien przyniesie wiecej cierpienia. Duza ilosc srodkow przeciwbolowych to protip.
  • Odpowiedz
@DontLookBackInAnger: jak ma się #!$%@? życie to jak najbardziej takie emocje są normalne. Lekarz "może" nauczy cię jak radzić sobie emocjonalnie z zepsutym samochodem co nie zmieni faktu, że auto dalej będzie uszkodzone.
  • Odpowiedz
@zibigk: no kumam ale jest na to ogromny wachlarz piguł, więc po co dobrowolnie wciąż tak sie czuć
Myślenie że "winny jest ktoś inny więc ja nic nie mogę zrobić" jest jednym z najprostszych mechanizmów obronnych który prowadzi bezpośrednio do nie podejmowania żadnych działań. A jest wręcz przeciwnie, jesteś jedyną osobą która jest sobie w stanie pomóc i może coś zrobić by do tego doprowadzić, jakkolwiek źle by nie było
  • Odpowiedz