Wpis z mikrobloga

Mirasy, wiem że jest trochę was tutaj którzy bywają na wyścigach F1.
Wstępnie zaczynamy myśleć o wyjeździe na GP Węgier za rok bo z tego co widzę to terminy już są.
Macie jakieś polecajki jeśli idzie o bilety, w sensie które strefy mają sens a nie zbankrutuje?xD
Gold 4 przy końcu pierwszej prostej byłby zajebisty ale nie te progi xD
#f1
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hugenot111: jak już tam jedziesz to i tak wydasz.
Nie polecam liczyć pieniędzy przy tej zbawie, bo osiwiejesz.
No ale jak wolisz budżetowo, to weź general admission i się rozłóż na trawce w dowolnym miejscu i elo.
  • Odpowiedz
@Hugenot111: byłam na silver 2 I mogę polecić. Na przeciwko masz telebim, widzisz ostatnią szykanę. W uwagach napisałam żeby mi dali miejsce po lewej stronie trybuny i byłam 3 miejsca od gold 2. Z tego miejsca widziałam na starcie bolidy zamykające stawkę
  • Odpowiedz
  • 0
@Szej_Hulud Jeśli idzie o hajs to po prostu chciałem zaznaczyć że nie stać mnie na te p------e drogie opcje xD no właśnie general admission wygląda całkiem ok jeśli by pogoda dopisała;D
  • Odpowiedz
@Hugenot111: ale jakiś silver, to to nie są drogie rzeczy.
Ja stwierdziłem, że jak już tam jadę to wezmę dodatkowo i spacerek po alei w czwartek, "trening" samochodu medycznego i bezpieczeństwa, mechanicy ćwiczyli zmiane opon w bolidach, widzieć to z bliska to na prawdę sztos.

Moje zdanie jest takie, że na takich rzeczch nie ma co oszczędzać, zwłaszcza jeśli tak na prawdę nie stac cię latać po wyscigach co rok i może pojedziesz raz na życie.

Osobiście jeśli kiedykolwiek pojadę jeszcze na F1 to pojechałbym na Spa albo na jakąś Imolę czy
  • Odpowiedz
  • 1
@Szej_Hulud @lerkanidypina @mystery_26 W założeniu chcemy jeszcze zabrać teścia więc myślę że trybuny będą bardziej sensowne xD Silver 2 wygląda faktycznie całkiem ok:)
Jeszcze jedno pytanie, czy jest sens tam jechać i parkować gdzieś swoim samochodem czy lepiej korzystać z jakiś busów?
  • Odpowiedz
@Hugenot111: tam co rok jest "coraz gorzej" czyli coraz więcej ludzi,
byłem parę razy, na początku to normalnie bilet na GA dało się kupić na miejscu w kasie przy torze,
teraz to w styczniu już wszystko wyprzedane na wyścig w lipcu,
tłumy jakie są w niedzielę to dzisiaj są już w piątek,
normalny wjazd na parking to później było 3h czekania po wyścigu aby
SpalaczBenzyny - @Hugenot111: tam co rok jest "coraz gorzej" czyli coraz więcej ludzi...

źródło: Screenshot_1

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@mystery_26 @SpalaczBenzyny Czyli samochód może być tylko wiadomo że trzeba liczyć się z w opór dużym ruchem, no tak to już jest przy imprezach masowych.
Hui tam, pozostaje czekać aż rzucą bilety:D
Jeśli uda się zamknąć w 3/4k za niedziele dla 2/3 osób to będzie git xD
  • Odpowiedz
@Hugenot111: nie wiem jak to teraz się będzie odbywać. Jak pierwszym razem byłam to autobus stawał jakieś 10 minut piechotą od toru i było wszystko ok, ruch był płynny, nawet po wyścigu. Kolejnym razem autobus podjeżdżał tuż do bramek z innej strony i wyjeżdżając z wyścigu staliśmy w korku z innymi samochodami
  • Odpowiedz