Wpis z mikrobloga

Co prawda chodzi o #pabianice ale tag mało aktywny to i spytam ludzi z #lodz

No to generalnie muszę na studia przeprowadzić wywiad kwestionariuszowy dotyczący procesów rewitalizacji w Pabianicach. Konkretnie 2 takie ankiety z organizacjami pozarządowymi (na maile coś słabo odpisują, ale to będę jeszcze dzwonił i to jest mniejszy problem chyba, ale jak ktoś zna jakąś to też może dać znać ) oraz z 3-4 z podmiotami prywatnymi funkcjonującymi w centrum miasta Pabianice . Może ktoś zna tu dobrze takie podmioty lub sam takim jest i by mógł poświęcić trochę czasu? Tak czy siak będę po tych Pabianicach chodził i ludzi o to pytał, ale to by trochę mogło ułatwić sprawę gdybym wiedział, że ktoś te kilkanaście minut poświęci? :P
  • 9
@czlapka: może aflofarm? Bo maja przenieść siedzibę, tam gdzie robią cos ala mini Manufaktura w samym centrum. Projekt godny. Wiem, bo wykonawca bierze od nas materiały ;)
@czlapka: Znam większość ludzi w hufcu zhp pabianice, więc tę organizację pozarządową Ci mogę załatwić. Akurat ma siedzibę koło parku.

Aflofarm, a właściwie Fundacja "My Kochamy Pabianice" zarządzana przez Aflofarm robi dużo rewitalizacji.

Firm w centrum nie znam za bardzo, żeby ktoś mógł pomóc niestety.
@poop: "My kochamy Pabianice" już koleżanki zabrały ;D Ja jutro idę do "Stowarzyszenia na rzecz Opieki nad Zabytkami Pabianic w Pabianicach". Jeszcze z 1 jestem w kontakcie ale jakby nie wyszło, to ten hufiec by mnie mógł uratować. odezwałbym się za 2-3 dni, no i dzięki ;)

Z tymi firmami to będą jaja czuję. Jutro (w zasadzie dziś) mamy chodzić po pierwszych lepszych sklepach i pytać ludzi o to czy zgodzą
@czlapka: Banki odpadną bankowo (ohohoho, ale gra słów). Ale myślę, że jak znajdziesz jakąś znudzoną panią ekspedientkę stefcię, która obsługuje 2 klientów na godzinę, to będzie ok :)
@poop: Przypadeg? Nie sondzę! ;D

No niby GP ale na UŁ, ale też nie do końca GP tak naprawdę. Bo mam taką specjalizację od 1 semestru 1 stopnia, że raczej 60% to siedzenie w Excelu, Statistice, Geodzie, ArcGisie. Dużo ekonometrii, analizy danych, statystyki itp. No ale jednak część zajęć mamy wspólne z gospodarką m.in te zajęcia terenowe. Szczerze mówiąc zorganizowane to jest po prostu beznadziejnie, z czym zresztą zgadzają się nawet