Wpis z mikrobloga

Taki sneakpeak, bo do warsztatu dzisiaj pojechal, zeby z 528 zrobic 700 koni+ i pare innych rzeczy z działu performance (V8 S), potem biała satyna na lakier/ Ale oficjanie witam anglo-niemca w swojej "flocie". Tylko gdzie ja to wszystko pomieszczę. Ciągle coś kupuję, a poprzednich nie sprzedaję, bo szkoda sie rozstać.

#samochody #motoryzacja #chwalesie #bentley
blinxdxb - Taki sneakpeak, bo do  warsztatu dzisiaj pojechal, zeby z 528 zrobic 700 k...

źródło: pre

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • 0
@Zulf to czarne to wrap, zastanawiałem się długo co z tym zrobić i zdecydowałem, że zrobię go całego matowego czyli satynowy wrap na wszystko białe. Pokazali mi tramwaj (tesla) tak zrobiony i wyglądało spoko. Oryginalnie jest cały biały.
  • Odpowiedz
@blinxdxb w takich wozach osobiscie bym fabryki nie poprawial a byl jak najblizej oryginalu ;) zawsze to sie zle starzeje, np tak jak folia ze zdjecia

Tam jest w12 czy jakies v8?
  • Odpowiedz
  • 1
@Palladyn400 gcc to gulf specification ale tak naprawdę oznacza to, że samochód był kupiony od lokalnego dealera z gwarancją etc. W sensie nie jest jakimś popowodziowym wrakiem z florydy czy po trzęsieniu ziemi w Japonii.
  • Odpowiedz