Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 2
@yahoomlody

@SynGilgamesza: a generalnie po co oni (żydzi/nwo) mieliby to robić? jaki jest cel pozbycia się z europy białego człowieka? w czym komuś wyniszczenie rasy białych miałoby się przydać?


Biali jako jedyni w historii nie dawali sobą w pełni sterować. Wszystkie ruchy wolnościowe i kreujące indywidualizm powstawały w Europie. Europejczycy zbudowali świat nam znany i nigdy wcześniej w historii nikt z Azji, Bliskiego Wschodu czy Afryki nie mógł o sobie decydować
  • Odpowiedz
wykopki płaczą bo ich dupy przeczytają niemiecką książkę dla dzieci i pójdą się stukać z murzynami xDDDDDDDDDDDDD


@murdoc: p0lki w Polsce mają współczynnik dzietności 1.10, niższy niż p0lki za granicą, w większości nie z murzynami, no ale taka prawda, że jesteśmy krajem z tanim r00chaniem dla innych xD

Trzeba jeszcze witaminkom obniżyć wiek emerytalny, dać dopłaty na studia z socjologii i psychologii, no i zwiększyć przyjęcia na Erasmusa, należy im się!
  • Odpowiedz
Wszystko zależy od kobiet, te co znam mają obrzydzenie do Afrykanów i arabów, siostrzeńca również, nikt he do niczego nie namawiał 😅. Ja stwierdziłem że mnie to nie obchodzi, a mi jazdę zrobiły xd
  • Odpowiedz
@LatajacyAntek: wbrew pozorom powody sa proste. Ma być inkluzywnie, jakby pokazywali biała parę to by było że powieleja schematy, że mało zróżnicowanie itp.
Jakby dali białego mężczyznę z czarnoskóra kobieta, to by było że kolonizacja, że próba stlamszenia kultury osób czarnoskórych, że dominacja białych nad czarnymi i w ogóle sodoma i gomora.
A tak, biały mężczyzna - jak wiadomo uprzywilejowany, bogaty i w ogóle - nie może się obrazić na to,
  • Odpowiedz
@yahoomlody: multikulturowość jest pewną ideą nadrzędna niektórych ludzi, najczęściej tych wyznających Teorię Krytyczną i przekaz Szkoły Frankfurckiej. W nim silna antypatia do Europy i cywilizacji białego człowieka (w tym jej podwlainy, czyli chrześcijaństwa) jest bardzo widoczna
  • Odpowiedz
@LatajacyAntek: zdradzę Ci przyczynę dlaczego białe kobiety karmi się od najmłodszych lat obrazami gdzie biała kobieta śpi z innym kolorem skóry mężczyzną - efekt będzie odwrotny niż myślisz, obrzydzą kolejnemu pokoleniu multi kulturowy sex - właśnie przez takie obrazy i przekaz w literaturze, uczynią go tak powszechnym że ostatecznie dla dreszczyku emocji, p0lka by się wyróżnić od koleżanek prześpi się Kamilem z ulicy dalej - i tak rozpędzi się narodowy program
  • Odpowiedz
też dlatego bo "nie można" pokazać inaczej związku białego i czarnego człowieka dla haseł równości.


@N331: Tymczasem wykopki widząc nowego Romeo i Julię, gdzie chłop jest biały a baba czarna:
HURRR DURRR TAK NIE MOŻNA!

Co według ciebie miało by się stać jakbyś na przykład przedstawił to inaczej? Mossad cię ściąga?
  • Odpowiedz