Wpis z mikrobloga

@MojHonorToWiernosc: nie znam się specjalnie na zapachach Zary, ale bardzo polecany jest ten Red Sand Dunes, testowałem go w sklepie i jest świetny patrząc na cenę.

Polecany też tutaj był jak dobrze pamiętam Zara Vibrant Leather Summer i z tego co widzę można go także kupić w dobrej cenie w parze z flakonem Vibrant Leather.
  • Odpowiedz
@MojHonorToWiernosc: jakbyś chciał to mam je na półce. Mam także imperial purple, mógłbym odsprzedać oba. Parametry nawet dobre ma ten Black, ostatnio czułem jak ziomek na silce się się tym wypachnil to było czuć z daleka (wiem że to na pewno Zara bo kiedyś z nim o tym gadałem)
  • Odpowiedz
@czasowstrzymywacz: ta para o której mówisz chyba to nie jest już oryginalne Vibrant Leather. Te z dopiskiem Bogos to coś innego chociaż oficjalnego potwierdzenie nigdy nie mogłem znaleźć. Nie znam nikogo kto zna obydwa zapachy Vibrant Leather (z i bez dopisku "Bogos"), na chacie na stronie o sługa klienta nie potrafiła odpowiedzieć czy te zapachy są podobne czy nie. Nie wysłali mi też odpowiedzi mailowo.
Dopiero dzisiaj zauważyłem że Bogos
  • Odpowiedz