Wpis z mikrobloga

O ile mi nie przeszkadzają związki czy relacje osób różnych ras i kultur, to nie mogę wyjść z podziwu że #p0lka pcha się w relacje z naprawdę najgorszego sortu genami. Patrzę sobie na te laski z czarnymi facetami i nie widzę silnych czarnych chadów którzy grają w basketa czy ćwiczą na drążku, noszą się streetwearowo jak w LA z brodami zrobionymi u barbera, tylko głęboką Afrykę. Chłop co ledwo wypadł z łódki na plażę i ubrał pierwszą lepszą koszulę i już ma w łóżku witaminkę.
Ale już największym kosmosem to pakowanie się w związek z Pajeetami. Kto pracował z Hindusami ten się za głowę łapie, a kto był w Indiach to jest obrzydzony. I argument, że tam jest kasta wyższa, że managerowie Google* to hindusi to powiem tak: może i są i siedzą w USA i Londynie a nie w Warszawie xD


#logikarozowychpaskow #randkujzwykopem
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@AlienFromWenus:
Tylko kobieta mogła zrobić taki fikołek xD
Problem? Wyrażam zdziwienie i opinie. Dziwi mnie też że ktoś lubi śledzie z nutellą, ma prawo, może lubić, ale dziwne to jest. Ale to chyba za trudne dla ciebie.
  • Odpowiedz
@zdrajczyciel: jakbys mial okazje to sam byś ruchał afrykańskie czy tam latynoskie kobiety, egzotycznosc przyciaga. Kurcze białe nawet ale mowiace w innym jezyku i z innej kultury : D one moga i to robią.
  • Odpowiedz
@irolslozok: Oczywiście, to my kobiety jesteśmy słabe psychiczne, dlatego tyle mężczyzn popełnia samobójstwa bo sobie nie radzą z realnym życiem. Kolejna sprawa w której widać jak bardzo zostaliście w tyle: kobieta szuka pomocy, idzie do psychologa, a facet tłumi wszystko w sobie aż dojdzie do tragedii u niego samego, lub wyżyje się na innych za swoje niepowodzenia :))
  • Odpowiedz
@zdrajczyciel: mieszkam w dużym mieście całe życie. Mieszane pary widziałem ze dwa razy. Normalny postawny czarny chłop z dość otyła kobieta. Nie wiem gdzie wy widzicie ten raj matrymonialny dla obcokrajowców.
  • Odpowiedz