Wpis z mikrobloga

Obrzydzenie to nie fobia.


@SlavedWizard: wiadomo to tylko lewicowy bełkot mający na celu osiągniecie konkretnych celów politycznych.

Jeżeli najbardziej homofobicznym krajem w UE jest Polska to dlaczego na pierwszym miejscu jest Malta, dalej Islandia a podium zamyka Belgia


@hplaserjet4250: ranking jest od najmniej homofobicznych do najbardziej homofobicznych krajów Europy. Określenie podium odnosi się do TOP3 rzekomo najbardziej przyjaznych krajów, a Polska jest ostatnim krajem będącym członkiem Unii. Z resztą zobacz
OlFunkyBastard - > Obrzydzenie to nie fobia. 

@SlavedWizard: wiadomo to tylko lewico...

źródło: Zrzut ekranu z 2024-05-16 09-32-56

Pobierz
  • Odpowiedz
@jajcek: Wygooglować wystarczy:

Rainbow Europe ranks all 49 European countries on a scale between 0% (gross violations of human rights, discrimination) and 100% (respect of human rights, full equality). We rank the countries on the basis of laws and policies that have a direct impact on the LGBTI people’s human rights in under 7 categories: equality and non-discrimination; family; hate crime and hate speech; legal gender recognition; intersex bodily integrity; civil
  • Odpowiedz
liczę na to, że za rok nie tylko w UE ale i na świecie będziemy na pierwszym miejscu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@OlFunkyBastard: Musielibyśmy przebić państwa islamskie gdzie gejów się ścina albo zrzuca z dachów. No i wtedy z automatu wypisalibyśmy się z kręgu państw zachodu, ale to szczegół 👍
  • Odpowiedz
@Eskim0s: wiem, że jesteś chory i mimo, że nie powinienem to jakoś nie mogę się powstrzymać żeby się z ciebie nie nabijać. Twój brak umiejętności dostrzegania sarkazmu jest prawie tak zabawny jak to, że wydaje ci się, że cokolwiek komuś tłumaczysz nie będąc zdolnym do żadnych bardziej złożonych procesów myślowych. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@OlFunkyBastard: oficjalnie można rzec że nikt nie jest w pełni zdrowy.
Na szczęście ja posługuje się źródłami naukowymi i nie definiuje człowieka za co nie miał wyboru.

To że ignorujesz źródła naukowe, niczego nie zmienia.
Nadal mam gwarantowaną wygraną dyskusję z Tobą :D
  • Odpowiedz
@OlFunkyBastard: @SlavedWizard:

Obrzydzenie to nie fobia

Fobia to strach lub obrzydzenie.
Brzydzenie się normalnych ludzi z mniejszości nie jest niczym dobrym.
Jest skutkiem: niepoprawnego wychowania, złego wpływu rówieśników, zacofania, silnego wyznawania jakiejkolwiek wiary (jednocześnie ignorując fakty).

wiadomo to tylko lewicowy bełkot mający na celu osiągniecie konkretnych celów politycznych.

Teoria spiskowa.
  • Odpowiedz