Wpis z mikrobloga

Patrząc na tego policjanta przypomniało mi się jak pracowałem kiedyś na magazynie mając 19 lat i było bardzo gorąco i nie chciało mi się robić więc pomyślałem sobie "a trudno, niech mnie zwolnią" i po dwóch godzinach uciekłem do domu. Nikt nie zauważył a jeszcze zapłacili dodatkowo bo robiliśmy wtedy nadgodziny xD

#slowacja #pracbaza
Kalwi - Patrząc na tego policjanta przypomniało mi się jak pracowałem kiedyś na magaz...

źródło: 8q6m0d

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • 3
@Infiniti46: Na jego miejscu też bym pewnie spanikował. Ale nie ulega wątpliwości, że jego obowiązkiem było chronienie osób które się tam znalazły. Rozumiem, że jakby cię ktoś zaatakował na ulicy to byś miał wywalone, że policjant uciekł zamiast ci pomóc bo przecież mało zarabia?
  • Odpowiedz
@Kalwi:

Rozumiem, że jakby cię ktoś zaatakował na ulicy to byś miał wywalone


Jakby ktoś zaatakował ktosia to z pewnością nie. Ale to był Fico.
  • Odpowiedz
@Kalwi: Ale przypadek policjanta to nie gościu, któremu nie chce się robić. To raczej tak jakby był wypadek tuż obok sześciu ratowników medycznych i faceta po kursie pierwszej pomocy. Ten ostatni się odsuwa bo profesjonaliści wchodzą do akcji.
Ochrona prezydenta to nie ludzie na co dzień patrolujący ulice... przynajmniej teoretycznie to zawodowcy
  • Odpowiedz
Rozumiem, że jakby cię ktoś zaatakował na ulicy to byś miał wywalone, że policjant uciekł zamiast ci pomóc bo przecież mało zarabia?


@Kalwi: tak, według wykopków jeśli boli cię dupa, że masz niską wypłatę, to możesz kłaść #!$%@? na obowiązki, tylko z tytułu bólu dupy.
  • Odpowiedz
  • 5
@Kalwi Może w #!$%@? ma tego premierka i głosował na opozycję? Jakby obok mnie pruli z guna do pewnych polityków to też bym się pewnie odsunął żeby nie przeszkadzać XDDD
  • Odpowiedz
@Kalwi odbiegł żeby zająć korzystniejszą pozycję strzelecka i żeby nie #!$%@?ć się tamtejszemu SOP w parade ( ͡° ͜ʖ ͡°) poza tym on był tam od odgradzania swołoczy, a nie pilnowania premiera
  • Odpowiedz
@Infiniti46

no tak bo gość zarabiający pewnie 4.5 tys zł będzie odważny jak antyterrorysta i ryzykował własne życie xD


To mnie zawsze zastanawia ze kasjerka z zabki potrafi wyskoczyc na solo przed sklep z gosciem co zuberka pod kurtke schowal a ochroniarze czy policjanci to nagle przypominaja sobie o wynagrodzeniu xD
  • Odpowiedz
@othe2137 no tak dobre porównanie, obsrany i oszczany żul, pod wpływem alkoholu, który zapewne biegł szybko z tym zuberkiem jak usain bolt do gościa który oddał 4 strzały z tłumu które trwały 3 sekundy xD
  • Odpowiedz
według wykopków jeśli boli cię dupa, że masz niską wypłatę, to możesz kłaść #!$%@? na obowiązki, tylko z tytułu bólu dupy.


@tellet: no w sumie tak. Jeśli wymiana dóbr nie jest uczciwa to czemu jedna ze stron ma dawać z siebie więcej niż wynika z wynagrodzenia xd Tylko nie #!$%@? o dobrowolności umów bo żyjemy w kapitalizmie, jedzenie nie jest za darmo a pracodawcą ma o wiele silniejsza pozycję, czy to
  • Odpowiedz
jedzenie nie jest za darmo a pracodawcą ma o wiele silniejsza pozycję, czy to prywaciarz czy panstwo


@szybki_zuk: to zdychaj leniwa parówo. W komunie też nie jest za darmo, bo go nie ma (Bo jak wiemy "spekulancji zjedli!!! ale już ich rozstrzelaliśmy"). Podpisałeś umowę to się wywiązuj albo won na bruk
  • Odpowiedz
@Petururururu: Raczej na pewno. W tym najbardziej rozpowszechnionym filmie z Nexta podobny do niego gość już ma wyciągniętego gnata i nie dopuszcza nikogo do miejsca zamachu.
  • Odpowiedz