Wpis z mikrobloga

Nie lubię Judaszycy, ale wszystkiego są granice. Wystawianie opinii jej salonu czy groźby, to już lekka przesada. Ludzie tak się emocjonują, wręcz robią z niej drugiego srocha co wgl ona nawet nie ma do niego podjazdu. Trochę to już się robi na siłę, bo fajnie sobie znaleźć kogoś do bicia.
#hotelparadise
  • 18
  • Odpowiedz
@patrykkoss: właśnie się zastanawiam co z tym wykopem! Nabijamy się tu z uczestników, ale nie wychodziliśmy poza sferę programu!
Ludzie, trochę dystansu, bo to jest już niesmaczne. Co się stało z naszą "wypokową klasą" ( ͠° °) Peace!
  • Odpowiedz
@Mimi0379: ale tutaj jej nikt nie grozi ani nie życzy śmierci. Pchanie się do telewizji ma swoje konsekwencje - komentarze na Google czy fb. Dalej się nabijamy i hejtujemy patologiczne zachowania, ale nas nie wrzucaj do jednego wora z groźbami karalnymi.
  • Odpowiedz
@Azrarlllla: nie sądzę, żeby groźby karalne pisały wykopki. Zwykle to jacyś niespełnieni idioci płci obojga. Prędzej bym stawiała na "grażyny" niż wykopki. A najbardziej na tych hejterów, którzy robią to non stop, dosrywają bez opamiętania najgorszymi komentarzami. Wiele już było takich sytuacji, a związanych z HP - multum.
  • Odpowiedz
@Mimi0379: z tym się zgadzam. Firmę sobie wypracowała, zusy i podatki płaci, coś robi. Komentarze w tej sytuacji powinny być tylko i wyłącznie od klientek. Komentarze dotyczące zachowań w HP mają swoje miejsca w czeluściach netu.
  • Odpowiedz
@amanda12: aaa nie, nie, nie chciałam o całym wykopie, którego i sama jestem częścią. Sorki jeżeli tak wyszło. Bardziej miałam na myśli to, żeby te zapędzające się się jednostki nie psuły nam opinii.
  • Odpowiedz