Wpis z mikrobloga

Cześć, mam możliwość zakupu działki rekreacyjnej w odległości ok. 500m od jeziora, na działce stoi domek letniskowy z przełomu lat 70/80 murowany z cegły, powierzchnia około 50m2 (2 pokoje, łazienka, kuchnia), papa dachowa. Po wstępnych oględzinach domek ogólnie wygląda na zadbany, nigdzie też nie ma przejawów wilgoci - jednak instalacja elektryczna nie była przez ten czas modernizowana dlatego po ewentualnym zakupie chciałbym zrobić pare rzeczy w środku i od razu wymienić całą instalację, z racji że jestem zielonych w tych tematach, mam następujące pytania do ekspertów ( ͡° ͜ʖ ͡°):
- ile +/- kosztowałaby wymiana takiej instalacji w domku letniskowym o powierzchni około 50m2 i czy całość takich prac wykonuje elektryk (łącznie z skuciem bruzd pod nowe okablowanie), jeśli tak to ile +/- powinny czasu zająć takie prace?
- na co jeszcze w domku powinnienem zwrócić uwagę przed zakupem?

#dzialka #budujzwykopem #budownictwo
  • 5
  • Odpowiedz
  • 0
@darek-jg: a jak mogę to sprawdzić? Jeśli domek jest ujawniony w KW to wszystko okej? Czy jeszcze gdzieś indziej uderzyć - sorka, za głupie pytania ale jestem zielony w tych obszarach
  • Odpowiedz
czy całość takich prac wykonuje elektryk (łącznie z skuciem bruzd pod nowe okablowanie), jeśli tak to ile +/- powinny czasu zająć takie prace?


@artsy: Tak, kuje sam, albo "młody" mu to robi. Rano wchodzi, wieczorem wychodzi (chyba, że się #!$%@? i zaśnie, to daj mu się wyspać do rana).
  • Odpowiedz