Wpis z mikrobloga

Ale mnie to wkurza, że znowu muszę czekać.
Umówiłem sobie termin do mechanika z nowym samochodem, tak ogólnie żeby mi go przejrzeli, wymienili olej, filtry itd. Takie podstawowe rzeczy to myślałem że od ręki zrobią, a to co poważniejsze to termin umówimy. A oni, że dzisiaj to tylko przejrzą, a potem wszystko możemy umówić i znowu będę musiał czekać nawet na głupią wymianę oleju...
Z tego co ja wiem, to jedynie do zrobienia jest właśnie taki podstawowy serwis olejowy i klimatyzacja do nabicia, bo już słabo chłodzi. Ciekawe co oni tam jeszcze wymyślą ¯_(ツ)_/¯
Się człowiek jeszcze nacieszyć samochodem nie może... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#zalesie #polska #mechanikasamochodowa #motoryzacja #przegryw
  • 11
  • Odpowiedz
A oni, że dzisiaj to tylko przejrzą, a potem wszystko możemy umówić i znowu będę musiał czekać nawet na głupią wymianę oleju...


@dzikiwonsz21: przecież takie rzeczy robi się od ręki, tj rano odstawiasz samochód, oni zamawiają graty, i po południu masz do odbioru.
  • Odpowiedz
  • 0
@G06DbT No widać nie u nich, na razie to sobie chodzę po okolicy bo około 2-3 godziny u nich trwa taki przegląd po zakupie samochodu żeby wykryć wszystkie usterki. Dlatego jestem ciekaw co oni tam wykryją.
I tak nie mam dzisiaj nic do robienia, a jutro i tak muszę do pracy jechać więc wolę nie zostawiać samochodu skoro i tak nic w nim by mieli nie zrobić. Jedynie ciekawe jakie mają terminy...
  • Odpowiedz
  • 0
@Niewiem90 ale tutaj tak samo się umówiłem pod koniec kwietnia na dzisiaj i myślałem że już chociaż część zrobią, a nie że teraz ustalą na kiedy robimy XD zwłaszcza że klima i oleje to im powiedziałem od razu że chce zrobić. Okej to czego nie wiem a jest do zrobienia bo oni zdiagnozują to oczywiste że skąd mają wiedzieć czy mają tyle czasu na zrobienie i trzeba umówić kolejny termin
  • Odpowiedz
  • 0
@Niewiem90 ciekawe że niby najlepszy warsztat w moim mieście XDDDD a miasto duże bo stolica województwa. Ehhh chciałem dobrze, bo zawszę trafiałem na Januszy, a tu niby miało tak nie być.
  • Odpowiedz
@dzikiwonsz21: Zawsze lepiej czekać na termin i mieć zrobione od razu, niż trafić na kolekcjonera aut na placu.

U mnie jest grana wymiana oleju w skrzyni biegów. Kazał chłop przyjechać w poniedziałek rano, to nie dość, że go nie zastałem i jakiejś sąsiadce musiałem oddać kluczyki (XD), to mówił, że na środę będzie, a tymczasem w środę (jak oczywiście to ja do niego zadzwoniłem) powiedział, że dziś dopiero będzie do niego
  • Odpowiedz