Wpis z mikrobloga

@wiesiu2 @GeDox

Z daleka to wygląda jak jakieś cekiny XD


Cygańska ramka.

Jaki dźwięk wydaje motocykl Suzuki? "suuuuu zuuuuu kiiiii".

Jaki dźwięk wydaje motocykl OPa? "ore ore, szabadaba hej amore".
  • Odpowiedz
@wiesiu2 zakładaj, co się przejmujesz opinią z mirko. Co byś tutaj nie wkleił, to dostaniesz hejt.

Bardzo fajne łuski. Nikt takich nie ma. Będziesz się wyróżniał.

Jak nie założysz, to zaprzepaścisz szansę na poznanie jakiejś fajnej dziewczyny. Byś stał przy swojej maszynie, a ona by spytała "hej anon, jakie fajne łuski, lubisz strzelać?". Ty na to że tak i wiadomo co dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@mk321: doszedłem do wniosku że jednak za dużo tych łusek... mogłem po prostu dać dwie po bokach na ramce ale zrobię tak że przyczepię tablicę bez podstawki dwoma łuskami do uchwytu.
  • Odpowiedz
@wiesiu2 dużo łusek to oznaka, że lubisz dużo strzelać. Nie jak jakiś wymoczek tylko dwa razy, ale aż tyle razy, że nie można tego zliczyć. Myślę, że mogłoby to zaimponować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wiesiu2: A mi się podoba, wygląda spoko. Do turystyka typu HD czy Honda Shadow bym montował bez zawahania i jeszcze motyw amunicji bym pociągnął w innych miejscach, do turystyka typu BMW bym odpuścił.
  • Odpowiedz
Jaki dźwięk wydaje motocykl Suzuki? "suuuuu zuuuuu kiiiii".


@mk321: A nie stuki-puki? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przecież od dawna wiadomo, że tak właśnie jest. Yamaha to wypadająca dwójka, Kawasaki pękająca rama, A HONDA TO HONDA!!!1!
  • Odpowiedz