Wpis z mikrobloga

Czy w dużych Polskich miastach to jest normalne, że w Ciepłe dni w częściach wspólnych są sami ukraińcy? W sensie Polacy zjeżdżają na wieś do siebie, a w jakichś parkach, na mieście nie słychać polskiego języka? Nie wiem ostatnio tak, źle było podczas pandemii ( ͡° ͜ʖ ͡°) kurna widzisz osobę w swoim wieku na mieście i na 90% w weekend to ukrainiec. Szczerze to pierdziele płacić gruby sos, za mieszkanie w wojewódzkim, żeby w Weekend nie słyszeć polskiej mowy. Tylko krzyki niezintegrowanych ukraińców grillujących w parkach pod wpływem. Proszę powiedzcie, że w innych miastach jest lepiej, i że tylko miasto kuby midla jest takie #!$%@?. Bo zapytany ukrainiec odpowiedział mi, że we wszystkich dużych miastach w PL jest tak samo i że nowa rzeczywistość i mam się przyzwyczaić. Już #!$%@?ąc od tego, że przechodząc obok placu zabaw nikt nie mówi po polsku dzieci tylko angielski / ukraiński.

#nieruchomosci #ukraina #wroclaw #lodz #warszawa #krakow #gdansk
  • 128
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: Polaków nie ma. W tym problem, w sensie mam to w dupie opisuje co widzę i przeraża mnie, że dla niektórych to normalne, dzieci nie ma middle class'u, ciekawe co powiesz jak w parku do którego chodziłeś przez całe życie nie będzie przychodzić nikt poza ukraińcami. Którzy palą nielegalne ogniska i piją alkohol i puszczać gówna z JBL'a zwrócisz uwagę ? napewno nie poprostu zaczyna się w polsce to co
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: No niestety widać to na wszystkich szczeblach do korpo pościągali hindusów bo nikt za 8k na rękę nie chciał robić. Hindusom przestanie się opłacać to wezmą murzynów i tak w kółko, a ty patrz i się uśmiechaj albo ścigaj się w tym wyścigu o mieszkania w miastach w których nikt nie chce mieszkać.
  • Odpowiedz
Polaków nie ma.


@barber-barberski: 1. wyjdź z piwnicy, są. 2. nawet jeśli to sugerujesz, że nigdy nie widziałem bawiących się polaków np. na grillach w parkach i nie mam porównania? xD

przeraża mnie, że dla niektórych to normalne


@barber-barberski: ale co konkretnie cię przeraziło? Takie problemy się leczy.

ciekawe co powiesz jak w parku do którego chodziłeś przez całe życie nie będzie przychodzić nikt poza ukraińcam


@barber-barberski: A co
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: słuchaj syty głodnego nie zrozumie, ja w swojej wypowiedzi odnosiłem się konkretnie do miasta Łodzi, i nadużywania abusywnego terenów wspólnych. Wszystkie fajne miejsca, które były przeznaczone do odpoczynku i rekreacji są przez nich nadmiernie wykorzystywane. Fajne miejsca gdzie nie kręciła się patologia służące do odpoczynku dla całych rodzin, są dewastowane przez grillujących ukraińskich nastolatków wyżej wymienione Lublinek i Arturówek. Kolega wyżej powiedział, że w KRK ta sama sytuacja darmowy akwen
  • Odpowiedz
słuchaj syty głodnego nie zrozumie,


@barber-barberski: myślisz, że nigdy z polski nie wyjechałem? Albo nie widziałem patologicznych zachowań i nie wiem, że są nieprzyjemne?

Wszystkie fajne miejsca, które były przeznaczone do odpoczynku i rekreacji są przez nich nadmiernie wykorzystywane.


@barber-barberski: Co to znaczy nadmiernie? Bo jeśli chodzi o to, że jest ich dużo to jw - to z tobą jest problem.

służące do odpoczynku dla całych rodzin


@barber-barberski: i
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: Ty jesteś niereformowalny nie mam zamiaru się z tobą kłócić nie znasz się na rzeczy, nie próbujesz zrozumieć tylko jakieś swoje farmazony opowiadasz. co twój komentarz ma do Łodzi? Byłeś tam w ogóle? Bo #!$%@? jakbyś ostatnie 20 lat siedział w Berlinie na squocie antify.
  • Odpowiedz