Wpis z mikrobloga

MIETKOLADA TRWA W NAJLEPSZE
Mamy oto kolejny etap MIETKOLADY. Już w poprzednim kołchozie przerabiany był ten sam schemat. Zatrudnienie Mietka aka @Napalone_Okno wiązało się z początkowym podnieceniem naszego bohatera. Mietek dostał 200zł dniówki i poczuł, że złapał Pana Boga za nogi, a tak na prawdę jedyne co złapał to DŻONDRA Pana Mariusza w swoje usta podczas DŁUŻSZEJ TRASY BUSEM. Mietek znów jest na etapie przechwalania się i brnięcia w swoje BUSIASTE urojenia.

Znowu mamy posty o tym, jak to nasz MŁODY KIEROWCA jeździ sobie na luzie po 8-10h, zarabia niesamowite pieniądze i w ogóle jest super. Wyparł on ze swojej świadomości nawet kontrolkę CHECK ENGINE, która towarzyszy mu w trasie niczym opryszczka po pieszczeniu DŻONDER Pana Mariusza.

Miecio jest teraz w niebie. 0,38zł za kilometr, 200zł dniówki... jak zwał tak zwał. Dodatkowo rozładunek busa trwa tylko 10 minut. Niestety załadunek paki już zajmuje więcej czasu ponieważ nie tylko paka jest ładowana. Odbyt Mietkowy wręcz płonie pod magazynami. Ukraińcy w całej Polsce oczekują odwiedzin Mietka by móc spuścić z krzyża w ciasny Mietkowy odbyt.

Ogólnie Mietek jeszcze nie wie, że niedługo pod jednym z magazynów będzie musiał czekać 13h na rozładunek. Mietek nie wie, że mu ten CHECK ENGINE #!$%@? busa w najgorszym momencie i znowu będzie czekał w Orlenowskim kiblu na pomoc drogową. Mietek nie wie, że dzisiaj czeka go POTĘŻNY BALLBUSTING. Pan Mariusz ubrał glany. Po ballbustingu czeka go kolacja. Pan Mariusz rozpali grilla w kabinie a Mietek będzie mógł zlizać z przepoconych stóp kiełbasiany tłuszcz.

#przegryw #laktatormietka #busiarze #transport #kolchoz #pracbaza
HuopWsiowy - MIETKOLADA TRWA W NAJLEPSZE
Mamy oto kolejny etap MIETKOLADY. Już w popr...

źródło: overweight-truckers-causing-truck-accidents

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@maciss: akurat to @HuopWsiowy zarabia i więcej, i pewniej. Mietek zarobi jak mu zapłacą, co wcale nie jest oczywiste.
On tak KOCHA JEŹDZIĆ, że ma od tego długi. A jak tydzień temu odchodził z dziadtransu, to mu na odchodnym jeszcze #!$%@? 200 zlotych z wypłaty, czyli za jakieś 600km JAZDY. Dlaczego? Bo się dał. Najwyraźniej lubi dawać.

edited: gdzieś ostatniej jesieni próbowałem mu tłumaczyć, to dał mnie na czarno. Odpuściłem i
  • Odpowiedz