Wpis z mikrobloga

Najpierw koalicja 13 Grudnia, teraz reforma rządu 13 Maja.


Nie ma przypadków, same znaki


@Rad-X: Po czym poznać idiotę? Używa zwrotu "kolalicja 13 grudnia".

Znaki, numerologia itp. to się nie kłóci w waszych katorozumkach w podobno wyznawaną wiarą?
  • Odpowiedz
"koalicja 13 grudnia" to dostaję wylewu


@szmichal: Wyluzuj. Zrozum, że używanie przez niektórych tego zwrotu, pozwala bezbłednie identyfikować idiotów. A to wielkie ułatwienie w dyskusji.
Kiedyś było tego więcej. "thothalna opozycja" - tak to wymawiał płaszczak, "fur deutschland", itp.

Teraz to głównie "koalicja 13 grudnia", "uśmiechnięci" i "eurokołchoz".
  • Odpowiedz
@Rad-X: mnie tam bawią te pisowskie spiny. Próbują tworzyć nowe słowa, określenia, próbują zmieniać znaczenie słów już istniejących - to jest istna desperacja w ich wykonaniu i próba dotarcia do nizin intelektualnych. Zaczęło się dawno temu od "platfusów", "platformersów" i "rudego" (a to im wyszło, bo spora część ludzi myśli, że Tusk jest rudy XD), a teraz w pisowskim słowniczku mamy:
- silni ludzie
- koalicja 13 grudnia
- fajnopolacy (chociaż
  • Odpowiedz
@Rad-X: no te ostatnie to są właśnie dość niefortunne, bo z nich wynika, że połowa wyborców jest fajna, uśmiechnięta i popiera silnych ludzi u władzy, co automatycznie oznacza, że druga strona to ludzie niefajni, smutni i słabi - co jak dla mnie idealnie opisuje ludzi wierzących PiSowi, że żyją w oblężonej twierdzy.

Za daleko popłynęli z tymi słówkami, bo odwracanie znaczenia "silnych", czy "uśmiechniętych" to już duży fikołek i jak gdzieś
  • Odpowiedz
ja tam używam tego prześmiewczo, bo zrobili pisowcy z tego drugiego papaja


@Rad-X: Karkołomne i jak widać nie pykło. Może zapomniałeś emotki notabene uśmiechniętej zastosować.
  • Odpowiedz
Tak swoją drogą, to sowieci jako pierwsi, na dużą skalę używali tej metody socjotechniki.


Nieprzypadkowo pisiory czerpią pełnymi wiadrami z sowieckich źródeł wiedzy.

Panowie w PiSie jednak dość nieudolnie korzystają z podręczników.


@missioncritical: Gubi ich pewność siebie pompowana przez ostatnie lata do granic możliwości.
  • Odpowiedz
Gubi ich pewność siebie pompowana przez ostatnie lata do granic możliwości.


@xer78: myślę, że wielu funkcjonariuszy PiSu popełniło ten sam błąd, jaki popełniali wszyscy dyktatorzy w historii - uwierzyli we własną propagandę. Sami już nie wiedzieli co było naprawdę, a co pompowaną przez ich media bzdurą. Teraz niektórzy dopiero wychodzą z szoku po zmianie władzy, ale wierchuszka dalej w to idzie, dalej wierzy.
  • Odpowiedz
w pisowskim słowniczku mamy:

- silni ludzie

- koalicja 13 grudnia

- fajnopolacy (chociaż to bardziej konfa podłapała, a źródło jest zewnętrzne, ale wtórnie w słowniczku jest)

- uśmiechnięta Polska - odmieniana przez wszystkie przypadki

- ruda wrona (XD)

- pułkownik Sienkiewicz

- pluralizm mediów

- wciskanie kapitalików PO, do każdego zdania by POkazać, że chodzi o PO


@missioncritical: No i jeszcez wisienka na torcie: "terror praworządności".
  • Odpowiedz