Wpis z mikrobloga

@memtejko: twórz sobie tę mapę na spokojnie i trzymaj ją niepublikowaną do czasu kolejnego mapmakera - konkursu na najlepszą mapę h3. na razie trwa edycja 2023/2024, ale pewnie jakoś na zime ruszy kolejna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Begrezen: Akurat mechanika rozwoju bohatera w H4 jest o wiele ciekawsza, rozwój drzewek też (aczkolwiek może trochę szkoda, że da się wszystko wymaksować).
Na duży minus przepadający exp jak bohater zaliczy zgona, a lubi łapać aggro "bo tak". Chodzące potwory to spore utrapienie, ale też ciekawa możliwość urozmaicenia rozgrywki. Rozwój miast, jednostki i ogólnie cała stylistyka na duży minus.
@memtejko Mam nadzieję, że nie będzie wody ( ͡°
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan:

W czym IV jest lepsza od III?


Nie jest ani lepsza ani gorsza. Jest po prostu inna i do dzisiaj wielu tego nie potrafi pojąć, co jest bardzo niesprawiedliwe i trochę aroganckie. Też do IV nie mogę się przekonać, ale rozumiem że należało iść z duchem czasu i się rozwijać, kombinować. Dziś to naprawdę zajebista odskocznia od trójki i to też te same hirołsy... tylko inne.

Plus trzeba dodać
  • Odpowiedz
Nie jest ani lepsza ani gorsza. Jest po prostu inna i do dzisiaj wielu tego nie potrafi pojąć, co jest bardzo niesprawiedliwe i trochę aroganckie. Też do IV nie mogę się przekonać, ale rozumiem że należało iść z duchem czasu i się rozwijać, kombinować. Dziś to naprawdę zajebista odskocznia od trójki i to też te same hirołsy... tylko inne.


@eeehhh: No inna, inna i rozumiem rynek ale poszli z tym zdaniem wielu za daleko i tyle. Nie chce mi się kłócić o Gothica czy Half Life bo rozmawiamy o H3 nie o nich.

h3 nigdy nie była idealna. Bardzo duża zyskała dostając fixy od community. h4 niestety zwyczajnie naprawdę prez tą zmianę z bohaterem sprawiła, że fixować to było
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: Rozwijasz u takiego umiejętności zwiadu i skradania się i przejdziesz swobodnie koło np czarnych smoków, gdzie normalnie byś mógł stracić masę jednostek lub nawet przegrać. Pozbierasz wartościowe rzeczy i wracasz. Widzisz, gdzie jest przeciwnik, a on ciebie może nie widzieć... Możliwości jest dużo.
  • Odpowiedz
  • 0
Mapka jest na HotA oczywiście, przecież widać.
Jak ktoś strasznie nie lubi wody może ganiać po podziemiach. Plus każde miasto ma questy, a nagrodami są elementy Kapelusza Admirała - i cyk, nie ma utraty tury przy lądowaniu.
  • Odpowiedz