Wpis z mikrobloga

  • 0
@pieknylowca: Nie jesteś świadom jak wielkie dzbany są z lekarzy. Na studiach pamiętam rozmowę:
Ja: Ale z tą wojną w Iraku to dajcie spokój.
Student medycyny: Ale jaka wojna o co chodzi oO.
  • Odpowiedz
Ale żeby lekarze (czyli wykształceni ludzie) dawali się łapać na mlmy to jest dla mnie niepojęte.


@pieknylowca: W MLM zawsze są dwie strony, ci co łapią i ci co dają się złapać. Może ten lekarz tylko wykorzystuje swój autorytet w celu wykorzystania innych ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@pieknylowca oj tam mlm, czasem lekarze dają się złapać na Ziębę i inny szamanizm xD studiuj 6 lat, rób roczny staż, specjalizację itp, a i tak nic z tego nie wynieś to xD
  • Odpowiedz
@pieknylowca lekarze to może są mądrzy ludzie przez stan wiedzy o medycynie jaki posiadają, ale większość o dziwo nie jest inteligentna


@farbowanylisek: W lekarskim pracują statystycznie ludzie z najwyższym IQ, więc po co to negowanie faktów?
  • Odpowiedz
@topikPajak po części się zgadzam, sam jestem lekarzem i nie uważam żeby te studia były jakoś szczególnie wymagające czy trudne.
Jedyna trudność to egzamin wstępny, później to z górki.
  • Odpowiedz
@Pan_Mysz: a myślałeś kiedyś o tym że wszyscy pacjenci z którymi rozmawiasz są schorowani. Są chorzy zmęczeni, w bulu, lub umierający albo to samo tylko że dotyczy ich najbliższych, i że przez sam fakt tak wykrzywionej perspektywy łatwo lekarza wpaść w kompleks wyjątkowości?

A pacjentà opinie jak zdolni i mądrzy oni nie są ;)
  • Odpowiedz