Wpis z mikrobloga

jak napaliliście się już na inwestycję Maryvilla 44 to chciałbym tylko napisać, że JHM Development który w razie czego będzie ją realizował i sprzedawał słynie z tego że w Łodzi, że do mieszkań za ok 12,5k z metra w Łodzi potrafi pakować okna z PCV, a większe połacie dzielić na 3 części, januszerka na maxa, za taką cenę wstyd

#nieruchomosci #marywilska44 #mirbud #gielda
affairz - jak napaliliście się już na inwestycję Maryvilla 44 to chciałbym tylko napi...

źródło: Firefox_Screenshot_2024-05-12T18-44-52.772Z

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • 5
ale oczekiwałeś drewna albo alu w tej cenie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Sabarolus: znalazłeś prawdopodobnie główny powód dlaczego siedzę na tagu i nadal nie kupiłem kwadratu XD
  • Odpowiedz
  • 0
@adankows: nie montują takich ci lepsi deweloperzy? peira we wszystkich srebrzyńska park 1-2-3 właśnie takie okna kładła, myślałem że to standard wyższy ale tak z kilkanaście % rynku co najmniej
  • Odpowiedz
@affairz:
Ja akurat wolę PCV
Okna drewniane trzeba maksimum co 5 lat zakonserwować warstwą lakieru
Oczywiście 90% ludzi tego nie robi i po 15 latach okno drewniane zaczyna się nie domykać i trzeszczy przy otwieraniu.
  • Odpowiedz
  • 2
@MonsterKill: ciekawe że wielcy deweloperzy jak mirbud czy budimex potrafią odwalić totalną fuszerę - budimex który budował blok w łodzi na zdrowiu rozważając kiedyś zakup myślałem, że to synonim jakości a jak zaglądam na form mieszkańców to fuszera opór:
- bramy garażowe zamontowali nieprzystosowane w ogóle do takiego budynku, zdarzało się że spadały nawet z pełnej wysokości
- hydroizolacje spieprzone, mieszkania na niskich piętrach z cieknącymi sufitami
- w samym budynku
  • Odpowiedz