Wpis z mikrobloga

Kurcze strasznie mi szkoda tych wietnamczyków. Oni są idealnym przykładem na to jak powinna wyglącać imigracja. Słyszeliście żeby, któryś coś odj***ł? Mega fajni ludzie, sympatyczni, pracowici. Żyją po swojemu jednocześnie nie przeszkadzając innym. Jak ktoś mnie pyta gdzie powinniśmy szukać imigrantów to mówię, że właśnie tam, wśród takich ludzi. A jak słyszę, że mamy szukać kogoś kto jest nam "bliski kulturowo" to sobie zawsze zestawiam takiego wietnamczyka z ukraińcem i już wiem, że taka osoba bredzi.
#warszawa #imigranci
  • 73
  • Odpowiedz
@Hetman_Wielki_Koronny: ogólnie to kitajskie mafie (triady i inne) też tam były, czasami było słychać też o nielegalnych rozgrywkach w pokera o 20 zł xD ale fakt jest taki, że nawet jak robili jakieś rzeczy spod ciemnej gwiazdy to siedzieli z tym cicho i bawili się w gansterkę tylko wśród swoich
  • Odpowiedz
@Hetman_Wielki_Koronny:

Bo wietnamcy sa kontrolowani (utrzymywani w ryzach) przez ichniejsze tajne/wojskowe służby których jednostki przeniosły się tutaj wraz z ich napływem w czasie komunizmu.

To samo Chińczycy.

Będzie z nimi porządek tak długo jak będzie im to potrzebne lub aż się tu nie rozrosną zbytnio pod kątem wpływów i liczebności.
  • Odpowiedz
@Hetman_Wielki_Koronny: no nie są, praktycznie się nie integrują na dłuższą metę i zajmują się niemal każdą gałęzią przestępczości zorganizowanej. I to na europejską skalę - narkotyki, handel ludźmi, nielegalne kasyna i hazard, przemyt. W wielu tych biznesach ludzie pracują niewolniczo odpracowując swój przyjazd do Europy i dopiero ich dzieci są wolne od tego długu (albo i nie xD).
  • Odpowiedz
Niepotrzebni nam są imigranci. Trzeba zatrzymać jedynie pranie mózgu witaminkom, tak żeby dzietność wróciła, chociaż do zastępowalności pokoleń i wszystko będzie git malina.
  • Odpowiedz
Żyją po swojemu jednocześnie nie przeszkadzając innym


@Hetman_Wielki_Koronny: zamiast z nami żyją obok nas, wystarczy poczekać aż będzie ich na tyle dużo że ilość wykolejeńców wśród nich zacznie być zauważalna i zamknięte kręgi gangusów będą się panoszyć po strefach NOGO
Prywatnie lubię ich kulturę ale pewnie niezależnie skąd są emigranci, jeśli się izolują to w przyszłości może stanowić problem.
  • Odpowiedz
Potrzebujemy imigrantów żeby pracowali w zawodach do których brakuje ludzi


@noleiret: ale Vietnamczycy są dość niziutcy, prace fizyczne to raczej nie dla nich, poza tym starsze pokolenie praktycznie nie mówi po polsku.
  • Odpowiedz
@TakiSobieLoginWykopowy kiedyś robiłem tam zakupy i patrze a na hulajnogach jadą dwa skośne i żółte dzieciaki, w pewnym momencie jeden do drugiego "Krzysiek - poczekaj!" Także tego.
Sam widziałem scenkę jak dzieciaki robiły za tłumacza dla starych na stoisku.
  • Odpowiedz