Wpis z mikrobloga

@Protectorx Dla pewnej sekty onucami są dosłownie wszyscy naokoło, którzy śmią nie zgodzić się nawet w najmniejszym stopniu z wizją i działaniami najwspanialszego, krystalicznie czystego premiera Donalda. Nawet nie warto się kłócić, nie przegadasz za żadne skarby
  • Odpowiedz
naprawdę wierzyłeś, że pisowskie kundle wybudują cpk?


@_Pseudoefedryna: Nie, wierzyłem, że wybrany m.in. przeze mnie KO wybuduje CPK której koncepcja istnieje już od 50 lat, elektrownie atomową która jak sie okazuje MOŻE powstać dopiero za ~15 lat gdy w takiej Francji elektrownie jądrowe budowane są w ~ 6 latxD).

Liczyłem też na to, że utną socjal no ale pierwsze co zrobili po wyborach to bk0% by dać deweloperom pod stołem kilkanaście
  • Odpowiedz
@Protectorx
kiedy niby wprowadzili kredy 0%?!

A chcą wprowadzic. To dla pisowca jakby wprowadzili xD

A i szybko zapominamy ze to jednak pis wprowadz doplaty do kredytow. Tego nie bylo. Teraz dopiero sa doplaty, chciaz ich niema xD

Sensownie.
  • Odpowiedz
@Sarza01: daj znać tak z 60 dni po wyborach co sie stało z bk0%
Na szczęście ludzie nazywani przez was konfederopisami mimo, że w rzeczywistości nimi nie są dali mocny rozgłos sprzeciwu sponsorowania rynku nieruchów nawet wewnątrz koalicji także poczekajmy do czasu 2 miesięcy po wyborach bo jak narazie to tusek martwi się o swoje sondaże - pewnie myślał, że ci co głosowali na niego są jego fanami na dobre i
  • Odpowiedz
dlatego życie w tym kraju jest takie przej...ane -


@jacjag: Jeśli ktoś w Polsce ma przej....ane życie to raczej nie wina partii rządzącej tylko tego jak je prowadzi. Polska jest zaliczana do państw rozwiniętych, jest jednym z najlepszych miejsc do życia i takim nieudacznikom raczej nie wiodłoby się dużo lepiej gdzie indziej.
  • Odpowiedz
@Protectorx

tak na pewno to dzieki wam, nie dzięki calemu tagowi o nieruchach. Co ty myślisz ze mozesz tak kłamać i nikt nie wie jaka jest prawda. Bezczelny jestes, jak typowy pisowiec albo kofederata przyjaciel ruskich. W sumie jeden pies obie partie przesiakniete ruska agentura o czym sie nie dawno przekonaliśmy.

Zawsze możesz mi udowodnic i wrzucić jakis swoj post z plusami odnosnie tego kredytu. Ale nie wrzucisz bo zwyczajnie kłamałeś. Zenujacy
  • Odpowiedz
  • 0
@deziom: zwykłych ludzi po prostu, którzy są uczuleni na jakąś tuskopolicję która wyzywa losowe osoby za to że ważą się chociaż trochę skrytykować polityka. Każdego można krytykować, a polityków to wręcz należy. Więc nie wiem jak osoby takie jak Ty można brać na poważnie, nie wierzę że tacy ludzie istnieją i nie są opłacani/mocno przeprani
  • Odpowiedz
  • 0
@DrCieplak: panie spróbuj coś wrzucić że paliwo po 5.19 miało być a zobaczysz kwik.
Poza tym ty chcesz powrotu tej szczujni, jesteś symetrysta, no i w ogóle teraz jesteśmy uśmiechnięci ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz