Wpis z mikrobloga

#zwiazki nawet nie wiecie jak fajnie jest być singlem z wyboru. Mam 32 lvl I nie chce juz dziewczyny. Chwilę poszukałem, trochę poruchalem i jednak dziękuję. Dobrze mi samemu. W dzisiejszych czasach seks to nie problem. Jak by się uparł to co tydzień można inną ruchac bo kluby pełne p0lek. Od biedy można zapłacić. Fajne uczucie to to że nie muszę już się starać. Nie muszę już dążyć do ideału. Oczywiście dalej będę to robił ale już tylko dla siebie i nie będę się musiał przejmować co na to jakaś łaska. Także polecam #przegryw
  • 62
  • Odpowiedz
@pieknylowca: Nie rób Patryka Jakiego z logiki. Przecież wiadomo o co chodzi. Masturbacja to też seks. A więc można powiedzieć też, że skłamałem że przegrywy maja jakiś problem z uzyskaniem seksu bo przecież się mogą masturbować.

@Pasterz30 A no nie wiedziałem, że trol.
  • Odpowiedz
@Pechpechpech: No jak wystarczy ci seks raz na tydzień, na który specjalnie musisz się wybrać do klubu, żeby kogoś urobić oraz nie masz potrzeby emocjonalnego przywiązania ani strachu przed wenerami to ok
  • Odpowiedz
  • 1
Ale się rozpisaliście. No jeśli ktoś znalazł ta jedyna i ma fajny związek to super, ale zgaduje ze stworzyliście go jakbylisvie dużo młodsi. Nie ważne, chodzi mi tylko o to że samemu też można sobie fajnie żyć bez stresu I obowiązków I to jest fajne uczucie
  • Odpowiedz
Mam dokładnie to samo teraz, bardzo dużo spokoju i harmonii wniosło bycie samemu. #!$%@? ludzi którzy nie potrafią być sami, że samotność zabija, że wracanie do pustego domu jest smutne. Dla mnie najbardziej smutne jest to, że są ludzie którzy nie potrafią być szczęśliwi nie będąc w związku albo nie płodząc dzieci. Oprócz tego, że będąc samemu mam więcej czasu na swoje rzeczy, hobby, pasje to też częściej się widzę z przyjaciółmi
  • Odpowiedz
@Pechpechpech: Ale wiesz, że dla większości osó związek nie koncentruje się tylko na sexie?
Ludzie są w związkach o kochają i są kochani, wspierają się, spędzają razem czas, mają wspólne pasje i realizują wspólne cele w życiu ;)

Chyba jednak nie jesteś aż tak szczęśliwy skoro poczułeś potrzebe by napisać o tym post zamiast zająć się swoim super samotnym życiem.
  • Odpowiedz
Chyba jednak nie jesteś aż tak szczęśliwy skoro poczułeś potrzebe by napisać o tym post zamiast zająć się swoim super samotnym życiem.


@elena-mary: ale jak wykopki chwalą się swoim związkiem to już na pewno są szczęśliwi, co nie?
  • Odpowiedz