Wpis z mikrobloga

ale ten zasilacz to bym się dwa razy zastanowił przed kupnem. Jak coś nie jest z białej listy elektrody, zupełnie nieironicznie, to sprzętu za ponad 2k bym nie podpinał.


@salad_fingers: ??? Czy ty serio linkujesz elektrodę? Ten zasilacz ma tier A na normalnej liście: https://cultists.network/140/psu-tier-list/
  • Odpowiedz
@KilY: gratuluję i zazdroszczę tych emocji i frajdy :-) Ja sobie na święta też złożyłem nowy wypasiony PC, było super a teraz stoi tak samo jak poprzedni bo nie mam czasu grać xD Ale i tak uważam, że warto było :D
  • Odpowiedz
@KilY: wtyczke pradową w GPU 3 razy sprawdx czy siedzi do końca i zagnij ja najdalej jak się da, żebys nie miał niespodzianki z płomieniami a i jakaś podpórka pod GPU nie zaszkodzi.

GL & HF
  • Odpowiedz
ani nie chłodzą lepiej, ani nie są cichsze (dochodzi dźwięk wydawany przez pompkę).


@gardziok: markowy AiO w technologii aseteka jest i cichsze i lepiej chłodzi niż powietrze
  • Odpowiedz
@KakashiSensei PBO jest spoczko, jedyne co w nim jest słabe to wszystko to robi za Ciebie. Moim zdaniem wyciskanie najlepszych wynikow z konkretnego egzemplarza jest najlepsza zabawą z nowym sprzętem. Polecam :D
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 6
@Nosyrn: Jeśli chodzi o płytę, to głównie zależało mi na dużej ilości złączy usb, najlepiej szybkich. Więc bardziej tym się kierowałem niż marką. A GPU i tak wziąłem chyba jedno z tańszych w tej wersji. Nie pamiętam już jakie były modele Gigabyte, ale chyba nie były dużo tańsze, wszystko w podobnej cenie raczej. Ta mi się spodobała, bo jest mała i bez RGB. Nic poza jakąś diodą na płycie i napisie
  • Odpowiedz