Wpis z mikrobloga

@KilY: Acar F5 to szrot jakich mało. Pierwsza sztuka padła po 1,5 roku, wymienili na nową i teraz też po 2 latach zaczyna wydawać dziwne dźwięki, a czasem w ogóle nie pozwala włączyć komputera.
  • Odpowiedz
@KilY: Jak coś tam będzie słychać, to właśnie ten 80mm wentylatorek dmuchający na kartę a pewnie nic nie dający (oby ciepła z zasilacza nie puszczał na kartę hehe)
  • Odpowiedz
@KilY: Bardzo fajny zestawik, chociaż ja osobiście bym kupił lepszą obudowę :D i mogłeś pomyśleć nad dyskami PCIE 5.0 bo płyta ma a szkoda nie używać :). Polecam obniżyć krzywe procka i założyć mu kaganiec na temp ( daje to fajny boost do prędkości + zwiększa kulturę pracy) oraz podkręcić ramy wg poradnika (Easy memory timings for Hynix DDR5 with Ryzen 7000) kanału na YT Actually Hardcore Overclocking bo te timingi
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Rafalskii @dariot Celowałem w 2K, bo taki mam monitor. Czasem może w jakaś platformówkę itp. w 4K na telewizorze, kiedy go podłącze i skonfiguruję. Ale docelowo miało być 2K. Wiecie, ciekawa sprawa z tą płytą, bo przed zakupem jej właśnie tego się obawiałem, długiego uruchamiania. Naczytałem się na reddicie o tym, ale polecali to o czym piszecie i niby problem znikał. Myślę ok, może nie bedzie źle. Przed uruchomieniem pc zaktualizowałem BIOS,
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Bardak Miałem PSX, PS2 i 4. Jednak odkąd wszelkie exclusivy z konsol i tak trafiają na PC to nie widzę sensu kupowania nowej. Brak mi tylko Gran Turismo. Ja akurat wolę grać na pc, lubię mody, ale konsola też jest ok.

@Chewie2 Niestety, wydatek spory, ale byłem na niego przygotowany. W zasadzie to już od roku planowałem kupno tego pc i od tego czasu sobie jakąś sumę miesięcznie na ten cel odkładałem.
  • Odpowiedz
  • 0
@KilY Z czasem uruchomienia to jeszcze kwestia jak się z pamięciami zgra. U mnie siedzą Lexary 6400 i jednak konieczna była interwencja.
  • Odpowiedz
i zasilacz z czarnej listy, japerdole xd

nigdy się nie nauczą kupować seasonic albo bequiet, a zamiast tego biorą chińskie oemy z naklejką bo taniej


@SmakoszKotow: O nie, to seasonicarz xD Co z tego że testy i recenzje bardzo dobre, nie ma znaczka producenta X!!11
Co z tego że zarówno Seasonic jak i bq! wypuszczali masę baboli i też mają swoje wady. Małpa widzieć dobry znaczek, małpa kupować, małpa doradzać ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz