Wpis z mikrobloga

Ukradli mi 10 000 z konta za OC

To jest specjalnie Chyba wymyślone że OC w kupionym samochodzie się nie przedłuża samo.Tysiące ludzi na tym wpadło na pewno.
#!$%@?
  • 17
  • Odpowiedz
  • 0
@heniek_8 Kupiłem samochód OC 11 miesięcy i po tych 11 miesiącach zapomniałem że co do dnia trzeba przedłużyć OC na siebie bo przy samochodzie firmowym i dostawczym Kara jest wyższa
  • Odpowiedz
@Marko72sos: no to słabo,
z tego co pamiętam mój ubezpieczyciel zawsze coś tam proponuje sam z siebie, odnowienie na kolejne 12 miesięcy, jak nie wypowiem umowy to jest to zaklepane, ale i tak zawsze szukam czy będzie coś taniej na rankomat i mubi
  • Odpowiedz
  • 0
@heniek_8 właśnie z tego żyje Fundusz Gwarancyjny że ludzie o tym nie pamiętają najciekawsze jest to bo już czytałem dużo że jeszcze do zeszłego roku to były zrywkowe kontrole więc było kilkadziesiąt tysięcy kar rocznie w tym roku cały proces jest automatyczny według komputera i każde spóźnienie o jeden dzień w OC będzie od razu karane
  • Odpowiedz
  • 0
To jest dosłownie robione z premedytacją bo nie widzę żadnego powodu żeby OC w samochodzie kupionym również się z automatu nie przedłużało aby nie było przerwy w ubezpieczeniu ubezpieczyciele mają dostęp do bazy właścicieli samochodów
  • Odpowiedz
@Marko72sos: ale jak kupujesz samochód od kogoś, to ten ktoś ma polisę, to jak ma sie przedłużyć? - ten gość dostanie propozycję od ubezpieczyciela że słuchaj masz następne 12 miesięcy za 500 zł, ptzecież on tego nie opłaci tylko wypowie

jak kupiłem samochód w tfu! AAAAauto, to oni mieli polisę ważną chyba 1 czy 2 dni, tak przedłużali minimalnie, więc musiałem to wziąć na siebie od razu i mi sie przedłuża
  • Odpowiedz
To jest dosłownie robione z premedytacją bo nie widzę żadnego powodu żeby OC w samochodzie kupionym również się z automatu nie przedłużało

@Marko72sos: A na kogo ma się ta polisa przedłużyć skoro ty się nie pofatygowałeś i nie wyraziłeś u ubezpieczyciela woli przedłużenia? Już widzę jaki by był jęk jakby się okazało, że ubezpieczyciel bez wiedzy kupującego zawarł z nim umowę na OC.

Edukacja kosztuje ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@matt-pitt Czy ty masz rower że nie wiesz o tym że zawsze OC przedłuży się automatycznie czy ci się to podoba czy nie Jeżeli nie wypowiesz A nawet jak wypowiesz to musisz przedstawić zaświadczenie od nowego ubezpieczyciela że OC już masz bo inaczej nawet wypowiedzieć się nie da
  • Odpowiedz
Czy ty masz rower że nie wiesz o tym że zawsze OC przedłuży się automatycznie czy ci się to podoba czy nie Jeżeli nie wypowiesz A nawet jak wypowiesz to musisz przedstawić zaświadczenie od nowego ubezpieczyciela że OC już masz bo inaczej nawet wypowiedzieć się nie da


@Marko72sos: Jak ty nic nie ogarniasz () Owszem, przedłuży się automatycznie i to przedłużenie jest pewnie omówione w umowie, i
  • Odpowiedz
  • 0
@vieniasn musisz wypowiedzieć przed czasem. I wtedy zmienić. Jak zrobisz to 3 dni po dacie końca to ci każą u starego zaplacic te 3 dni. Bo UMOWA PRZEDŁUŻA SIĘ SAMA!.
  • Odpowiedz