Wpis z mikrobloga

#blackpill kiedy słuchasz prąd świń, jak upolować świnię xd

Wgl mam taką tezę. Kobiety kłamią o tym, jacy faceci ich pociągają bo:

Po pierwsze nie chcą wyjść na szmatlawce, tylko chcą kontynuować bluepillową narrację, że są najlepszymi istotami na ziemi.

Po dwa taka narracja się im opłaca bo wtedy betadebile grindują, rozwijają się, awansują w pracy, gromadzą zasoby. Czyli idealny kandydat za 10-15 lat, który może ja ustadkować i wychowywać nie swoje dzieci
Luke_Skywalker88 - #blackpill kiedy słuchasz prąd świń, jak upolować świnię xd

Wgl m...

źródło: temp_file1012711344598429499

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
@Erikaa w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne, żeby przestrzec młodych przegrywów, aby znali kobieca naturę i wiedzieli co i jak. Niestety żyjemy w kukoldystanie, w którym nawet ojcowie zachęcają do simpienia. A powinni usiąść z synem i z nim poważnie porozmawiać. Potem zanim ktoś ogarnie co i jak to przeżywa lata cierpień, upodlenia się i frajerstwa
  • Odpowiedz
@jakby_nie_patrzec patrzy na przystojnego faceta -> mózg zaczyna wyciekać hormony szczęścia, powstaje pożądanie, jak ktoś ci się podoba to od razu masz o nim lepsze znaczenie, locha zaczyna lepiej na ciebie patrzeć, mózg koloryzuje. Spróbuj podejść do lochy będąc 7/10 i zagadać, a następnie niech podejdzie z tą samą gadka 2/10 xd
  • Odpowiedz
@Luke_Skywalker88 no ja się z tym zgadzam, sam wcześniej napisałem, że ładni ludzie mają łatwiej, niezależnie od płci, tylko czemu to dowodzi? To jest prawda znana od zawsze i od zawsze ludzie wchodzą w związki i w nich żyją, tylko partnerzy się dobierają mniej więcej w okolicy swojej atrakcyjności, więc teraz pytanie jaka jest ta laska w tej Twojej hipotetycznej sytuacji. Bo jak ona jest 7/10, a nie 2/10, to czego Ty
  • Odpowiedz
@jakby_nie_patrzec powiedzmy że 5/10.

Problematyczne jest to, że laska 5/10 nie chce teraz spojrzeć na faceta 5/10. Wmówiono im, że każda może miech Chada i każda jest piękna. Więc jak chłop jest 5/1 to zostają mu otyłe paszczury, a dlaczego mężczyzna powiedzmy wykształcony, z dobrą praca, szczupły np 178 wzrostu ma się uganiać za kasjerka z żabki 85kg przy 160 wzrostu? A te laski 5/10, którymi byłby zainteresowany uganiają się że gosciami
  • Odpowiedz
@Luke_Skywalker88 przecież dokładnie tak samo jest z facetami. Myślisz, że przegrywy 2/10 szukają lasek 2/10?

Laski może i chcą atrakcyjniejszych od siebie facetów, ale i tak ich nie znajdą przeważnie, więc frustracja rośnie, a wymagania maleją. Jest gro kobiet, które ponad wszystko nie chcą być same i często wezmą sobie mniej atrakcyjnego faceta z wizją projektu w głowie, że to w nim zmienię, to w nim zmienię i jakoś to będzie. Problem
  • Odpowiedz
@jakby_nie_patrzec: mołalaty to takie same manipulatorki jak stare baby a nawet jeszcze gorsze bo groźniejsze dzięki swej młodości. Zmanipulować to może najwyżej taka malota przegrywa i #!$%@?ć na kasę(o ile będzie ja mial)a on nawet cycka nie dotknie. One nie dają się manipulować(chyba że jesteś jakiś czarusiem przystojniakiem bawidamkiem ale wtedy to każda ci ulegnie)to jest cope tych co nigdy nie mieli z młoda do czynienia
  • Odpowiedz
@Erikaa: O ile w ogóle zwrócisz na nich uwagę, to rozpoznasz ich bez trudu, to będą Ci, którzy mają zły charakter wypisany na twarzy. Nie musisz śledzić tagów, odpalisz ich bez mrugnięcia okiem i bez zbędnych analiz. Just p0lka thing.
  • Odpowiedz